Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz Bakus #49004 üzenetére

    Köszönöm, pont ennyire volt szükségem, hogy el tudjak kezdeni nézelődni.

    Azt irja nekem az EK weboldala, hogy két 240-es slim radiátort kell betegyek a vga-hoz. Ahogy seniman is irta. De felül ott figyel a corsair AIO radiátora a procinak. Tényleg ekkora hőt termel, hogy két radi kell a lehűtéséhez egy kártyához?
    Ha kell még egy radi fölülre, akkor már a procit is rákötném.

    LLkobe megmondó kollégának is köszönöm a rendkivüli fáratságot igénylő hozzászólását!
    Ma reggelre virradóra (helyi idő szerint) álmodtam meg, hogy vizezni szeretnék, és kb 15 perccel a reggeli sétám után a gyermekemmel, irtam, hogy valaki aki hozzáértő itt a topikban, pötyögje már be nekem azt amit Bakus-nak gondolom kemény 5 másodpercébe került. Igy mire megint géphez ülhettem este, már tudtam, hogy mikre keressek rá specifikusan és nem kellett előtte elolvasnom a Gyűrűk ura trilógiát.

    Ha azt irtam volna, hogy nincs időm elolvasni, akkor azt irtad volna, hogy ha nincs időm olvasni akkor, hogy akarok vizet épiteni? Mi lett volna a helyes kérdés tőled, hogy ne egy ledegradáló választ kapjak?

    [ Szerkesztve ]

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák