Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz #92942848 #615 üzenetére

    Ha rám hallgatsz és el is igazodsz rajta, akkor azt csinálsz vele amit akarsz. :)
    A kézi kiválaszthatóságnak sok hátulütője van, több szempontból is életképtelen megoldás az alkalmazás egészére nézve. Mindenképpen olyan visszaállítási pontok kellenek amelyekből biztosítani lehet a rendszer semmiből történő visszaállítását. A plusz dolgoknál gondolni kell a többi adatra ami nem lett belevéve, visszaállításnál ez elég problémás. Az ember egyszer hol beleveszi ezt, hol meg kihagyja, vagy belevesz mást. A visszaállítási pont készítésének ideje drasztikusan megnő, a felhasznált tárhely egyre gyarapodik. Visszaállításnál az adatvesztés lehetőségének kockázata pedig csak erősödik.
    Én sosem terveztem azt, hogy személyes adatokat mentsen a Rendszerment, illetve a Systemback. Éppen ellenkezőleg, olyat alkalmazás megalkotása volt a cél amely nem létezett eddig. A rendszer visszaállíthatósága a cél, ez az amit más, általánosabb adatmentő alkalmazás nem tud (de legalábbis így nem). Amúgy szerintem az alkalmazás felépítése, kialakítása sem igen kedvez ennek a full backup koncepciónak.

    <-ƘƘ->

Új hozzászólás Aktív témák