Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Emberek ez a telefon valami álom... Nagyon-nagyon jó! Hihetetlen, hogy az ünnepek alatt mikor otthon voltam, teljesen kiváltotta a számítógépet, de még a Galaxy S tabomat sem vettem elő csak egyszer. :DDD Annyi minden van még ami felfedezésre vár ebben a telefonban hogy az valami rémisztő. Külön köszi a topiklakóknak a segítségnyújtásokért, nagyon sok kérdésre kaptam választ! :K

    Ha már itt tartunk itt egy újabb kérdés: Azt lehet tudni, hogy új romokat, frissítéseket milyen sorrendben kapnak különböző országok modelljei? Nekem úgy tűnik UK&IRE / GB-s telefonom van (CSC kód: BTU), csak azt szeretném tudni ez kb hol áll a Samsung frissítési listájában. Vagy ez teljesen összevissza van, egyszer a germánok kapnak előbb frissítést, másszor pedig mások?

    (#15724) bajzal: Gyorstöltés nálam is ki van kapcsolva és nekem is 1-1.5 óra alatt feltölt gyári kábellel, a Galaxy Tab S töltőjével. Szerintem a gyorstöltéssel félóra-40 perc alatt töltene fel, de nem akarok butaságot mondani mert nem próbáltam csak úgy emlékszem ezt olvastam valahol. Nekem (még) nincs gyári S7 töltőm ezért töltöm a Galaxy Tab S töltőjével de az S7 kábelével.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák