Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatomas673

    tag

    Mindenkitől elnézést kérek akinek a mostani írásom nagyképűnek, vagy ellentmondásosnak vagy csak egyszerűen nem valóságtartalmúnak érződik! A jelenlegi telefonomat ami a fórum alapját képezi( tehát jelen esetben S7 edge) kb.: 2 hónapja van a tulajdomban. Tudni kell rólam, hogy softveres téren van némi lemaradásom a mostani ilyen szuper telefont használó u ser"-el(ek) szemben! De szétszedni összerakni, megcsinálni. Vagy akár napokon keresztül képes vagyok a tökéletes megoldáson gondolkodni és töprengeni! A lényeg a mondanivalómban annyi, hogy igenis van tökéletesen felrakható kínai 1500 ft.-os fólia amit előre és hátra is fel lehet rakni profi módon. Nekem arany színű telót sikerült venni ami nem tetszik, hiszen mindig fekete színű volt a telefonom! Most ilyen fólia van rajta és ha valaki kezébe veszi nem tudja megmondani, hogy nem eredeti fekete színű! Csak az aki ismeri a teló minden paraméterét (samsung felirat takarva van.) Még szép is mivel az arany szín a felső illetve az alsó káván érvényesül!Azt ki sem próbáltam milyen lenne a hőlégfújóval feltenni, mivel így is tökéletes az illeszkedés! Kinai MSVII super vékony tok van rajta ami szintén a két hónapos használat alatt pöpec maradt! Tehát én nem adnék ki 10 ezer forintot egy általam szintén felhelyezhető fóliáért! Most lehet an...ni, hogy ki éz a nagyképű senki, de higyjétek el nem beszélek hülyeséget!

Új hozzászólás Aktív témák