Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maegoss

    tag

    válasz CHIPman #25 üzenetére

    Én is pont igy cseréltem a telefonomat :) Először Galaxy S8 majd utána váltás OnePlus 6-ra, ami a kezdetektől fogva sokkal gyorsabbnak érződött, mint a Galaxy S8 és a Samsung készülékével ellentétben ugyanolyan gyors is maradt. Aztán megérkezett a OnePlus 7 Pro és nem birtam neki ellenállni szóval lepasszoltam a havernak a OnePlus 6-ot és nem bántam meg a váltást.

    Egyébként én is egyfajta sértettséget és negativ hozzáállást vélek felfedezni a tesztben. A legkényelmetlenebb az volt, amikor az első oldalon elkezdte a cikkiró a OnePlust sározni (IP védelem, 3x vagy 2x zoom és "akadt már galiba a webshopban (bankkártya adatlopás), a reklámkampányok során vagy a pályázatokban, hogy ne legyen szeplőtlen a gyártó erkölcsi bizonyítványa"). Nem mondom, hogy a OnePlus tökéletes cég (sőt, távol áll tőle) de ilyeneket szinte mindegyik cég csinál, csinált és csinálni fog. Remélem a cikkiró a többi cikkében minden egyes gyártónál felhánytorgatja azok problémás dolgait (pl. minden Samsung telefonról szóló cikkben felhozza a Note 7 akkumulátorának a problémáját).

Új hozzászólás Aktív témák