Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tabpmark

    csendes tag

    Sziasztok, BB9800 Torch. A telefonra előfizetve a BES másfél hónapja. Az elején minden kapcsolat ami mobil hálózaton volt csak nagy betűvel íródott(EDGE,GPRS, stb.) plusz megjelent a BB jel is a térerő ikon mellett. Céges e-mail aktivációt akartam rajt beállítani. Mindenféle instrukciót amit ilyenkor kell megkaptam a helyi IT-s srácoktól. (Nem az elsőt aktiválták már). Mégsem sikerült a push e-mail beüzemelése.
    Következett a szolgáltató felkeresése, ott szervizes szaki, aki egyből nekiugrott a készüléknek és frissítette a szoftvert rajt. (mondanom sem kell, elég idegesítő lett a bekapcsoláskor induló T-mobil menü) ,de legyen, elviselem minden nap a "mégse" egyszeri nyomkodását. :). Na, amióta szoftver-frissített lett a készülék azóta nem találkoztam csupa nagybetűs kapcsolódási formával (egyedül a 3G), a BB jel eltűnt. A BB t-mobilos ügyfélszolgálat már kívülről fújja a készülékem pin kódját annyiszor telefonáltam nekik, de mégsem sikerül a készülék regisztrációja a hálózatra. Mit kell ezek után tennem? Van valakinek 5lete? A válaszokat előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák