Hirdetés
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Az erő 2026-ban is velünk lehet
- iPhone topik
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Két kamerával cserélné az iPhone Air a zakót kapucnis pulcsira
- Telefon LEGÁLIS függetlenítése szolgáltatónál
- Fél perc csend, majd világra jön egy Magic8 Pro
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Mobil flották
Új hozzászólás Aktív témák
-
M. Dusán
csendes tag
válasz
#27483136
#15
üzenetére
Elárulom, hogy Audacity-t használok, ami egyszerű és nagyszerű. Abban a latency-t az MME kompenzálja: egyszerűen lemérem a késést, beírom, és a sáv felvétele után magától arrébb pöccinti annyi miliszekundummal, aztán ezzel meg is van a kompenzálás. (Felvétel közben nem a szoftveren keresztül hallgatom az új sávot, hanem a bemenő jelet monitorozom, így nem hallom a késést.).
Sajnos ASIO-t nem tudok használni Audacity-hez. Úgy olvastam, hogy bár fel van készítve az ASIO-ra, de le van tiltva benne jogi okok miatt. Persze van megoldás a problémára, de ehhez programozó kell.
Akkor jó lenne mindenképpen komolyabb kábellel próbálkozni.
-
M. Dusán
csendes tag
válasz
#27483136
#13
üzenetére
A kártyához nincs driver, úgy olvastam, hogy plug and play eszköz, bármilyen, USB audio-t támogató programhoz jó. Kaptam hozzá lemezt, de azon a Cubase 5 LE van.
Sajnos nem tudom, mi az a szimmetrikus kimenet... Egy digitális zongora sztereó 6.3 jack fejhallgató kimenetére kötöttem egy kábelt, ami a sztereót szétválasztja bal és jobb csatornára. Így megyek be az Alesisbe.
Leginkább a felvétel közbeni transzponálás előtt állok értetlenül. Valami mintavételezési, vagy bitráta összeférhetetlenség lehet?
-
schawo
titán
Ha már ilyesmivel foglalkoztok, javaslom, hogy a mellékelt szoftver helyett használjátok a reapert. Sok fejfájástól kímélitek meg magatokat. A Cubase hosszabb távon alkalmatlan a feladatra, és jobb egyből egy megfelelőt megtanulni. A reaper 30 napig korlátlanul használható, utána magánfelhasználásra 60 dollár, de tulajdonképpen addig használod tovább, ameddig jónak látod, nincs korlátozás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Sony G 24-105 f/4 - Sigma 50mm f/1.4 Art (SONY E)
- Összeszerelésre váró komplett gépezet várja új gazdáját!
- BONTATLAN Új Iphone 17 256GB White -Fe Szín 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehet
- Asus P5a-b Ss7 dobozos alaplap / K6-2+ 500mhz / Voodoo 3 /Awe 64 / Big Box Game
- Eladó 82 colos 4K HDR Samsung TV
- iKing - Apple iPhone 15 Pro Natural Titanium ProMotion 120 Hz, A17 Pro, USB-C 128 GB
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi 15 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4149
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16 2023 M3 Pro 36GB 512GB macbook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


