Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz Mágus2 #142767 üzenetére

    Szólok :K :R

    freaghill:szedán, 99/8 facelift hó afn , digitklíma , elektromos automata fűtésű tükrök, nagyboardos óracsoport, 4 lufi, 2 elektronyos ablak plusz szokásos alap dolgok. Nem egy nagy eresztés extra terén:) Műbizis LLumárfólia B oszloptól hátul gyári audi sötétítésbe, bőrkormány ajándékba adom hozzá ( festetni kell amúgy hibátlan) . Gyári 16 alu felnin 2016 második szezont futott Hankook Ventus Prime 3 K125 gumik, felújított adagoló, Bosio 502 csúcs egy optimalizáló progi+immo off, új katalizátor , garis új lengőkar szett 1 hónapja raktam bele.5000k-t futott új sachs kuplung (egytőmegű). Felújított kormánymű és így tovább... hosszú lenne a lista. Amivel foglalkozni kell az a tetőkárpit mert elengedte magát( azt valószínűleg én megcsináltatom még) , klímakompresszor csapágya ciccereg, (cserés) illetve van egy két kisebb esztétikai hibája de 18 éves létére, de rozsdamentes.Mágus látta annyira nem köpködte szét :D Azóta csak jobb állapotba van szerintem. Árat nem tudom még. Eladás szerintem tél környékén lesz, mert novemberbe viszem műszakira. Addig meg kéne találnom utódot is neki és az nem lesz egyszerű.

    Lacess Dettó, most voltunk Horvátba 2500km-t 4,7-el megjártuk :) Amúgy Golf 5/6,Mazda 3.. de igazából mindent nézegetek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák