Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g4bb3r

    tag

    Sziasztok,

    Volt a gépem (Seat Toledo, 1.6 16v BCB) egy alapos átnézésen a szervizben ahol kiderült , hogy sajnos mind a 4 fék kuka (hátsók kopottak, első ráz..) mi most a legjobb ár / érték arányú vétel?
    Nem egy versenygép szóval nem Brembo-ra pályázok. Szerelőmnek Ferrodo tárcsája van Textar betétekkel de visít nem javasolja.

    A nagyobbik baj hogy motort szét kell borítani mert egyre jobban kajálja az olajat 7e km alatt benyelt 4 litert úgy , hogy alig pályázok. Vicceltem is a szerelővel nem is kell olajat cserélni így csak önteni bele :U .

    Jó esetben nem kell az egészet szétborítani (ha a szelepszár szimeringnél ereszt) , de ha nagy a baj akkor teljes motor felújítás ami valahol 200k környékén áll meg.. :o Ezen kívül még vannak apróságok de ehhez képest filléres tételek, gumiharangok, AC szelep etc.

    Gondolkoztam , hogy betolom egy kereskedésbe és nézek valami mást de anyagilag még mindig akkor jövök ki legjobban ha ráköltöm amit kell (lakásprojekt van most előtérbe helyezve).
    Amugy aktivan követem a topikot főleg read only-ban, ha érdemben nem tudok hozzászólni minek okoskodjak :P

Új hozzászólás Aktív témák