- Motorola G86 - majdnem Edge
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Telekom mobilszolgáltatások
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Magisk
- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
Veron
addikt
válasz
bokrosolajos #3585 üzenetére
Azért ezzel, ilyen formában nem értek egyet.
-
Veron
addikt
válasz
bakosgabor57 #3340 üzenetére
milyen kormánnyal és előbeállítással játszol?
-
Veron
addikt
válasz
bokrosolajos #3371 üzenetére
Hi!
nem hinném, hogy ez a baj. a kormánybeállításokat már agyonállítgattam, fel-le, jobbra-balra, sehogy sem jó. ugyan összes segítséget nem vettem ki, de kétlem, hogy a kipörgésgátló meg hasonlók ilyen hatással lennének az autóra. -
Veron
addikt
válasz
raczger #3234 üzenetére
Végre valaki, aki felismeri a problémámat, és alátámasztja, hogy van ilyen. Sajnos még én sem jöttem rá, de ha ti igen, könyörgöm szóljatok mert ez így játszhatatlan. Lehet vele autókázni, meg bambulni a jobbnál jobb kocsikat, de értelmetlen versenyezni vele.
Eagle16 és Raczger: milyen kormányotok van (már ha azzal toljátok)? Nekem egy Logitech Formula Force GP-vel csinálja ezt. op.rendszer milyen van alatta?
-
Veron
addikt
válasz
Rototti #2971 üzenetére
Sziasztok!
Csak ismételni tudom önmagam: nekem is ez a problémám, csak kormánnyal. De ez létező gond, nem egyedi, hiszen neten több helyen is emiatt húzzák le a Shiftet. Megjegyzem szerintem nagyon jól sikerült!
Nekem is 64bites Win7em van. Milyen txt file-t kell átírni? Ez engem is érdekelne, megosztaná velem valaki?
Kösz!
Veron -
Veron
addikt
válasz
szpal17 #2439 üzenetére
Hi!
Nem tudom pontosan mi lehet a gond, de hasonlít(hat) az enyémre. Ha a kigyorsításoknál nem tudod megtartani, akkor az simán lehet a steering lag miatt, mert késik a kormányreakció, azaz még mindig enyhén kanyarodik, mikor te már egyenesbe tetted a kormányt/kontrollert.
-
Veron
addikt
válasz
szakalistvan #2228 üzenetére
erről van szó, csak nálam kormánnyal jelentkezik. de senki másnak nincs ilyen gondja kormánnyal rajtam kívül? gondoljátok lesz patch, ami ezt javítja?
-
Veron
addikt
másnál is van sajnos, csodálkozom, hogy nálatok nem jött még elő. arról van szó ugye, hogy ha gyorsan forgatom a kormányt akkor egyszerűen lassan reagál. de nem később kezdi el tekerni, hanem később ér véget a mozdulat -> nem lineáris. remélem érthetően fogalmaztam.
pl. "What makes this matter worse is a steering lag that is present both using the Xbox 360 Controller and the Fanatec Porsche 911 GT3-RS wheel. Even though Shift offers profiles for both controllers, it took quite a while of tweaking to get them to feel right and suit them to Shift’s somewhat odd needs." ez a következő linkről van és két újabb típusú kormányt említ.
ezenkívül itt és itt is említik, de ez hirtelen csak két link.
szóval ez az egy dolog ami zavaró, de ez nagyon. vki help! -
Veron
addikt
sziasztok!
engedjétek meg, hogy bemásoljam, amit egy másik topicba írtam. talán jobban illik ide.
gondom támadt a steering laggal, rákerestem itt is, de megoldást nem találtam. elnézést ha átsiklottam felette, remélem valaki tud megoldást!"...
Kormánnyal majdnem játszhatatlan a steering lag miatt (ha gyorsan mozgatom a kormányt nagyon nagy a reakcióidő). Nekem sem előre definiált beállításom van a játékban, hanem magamnak készítettem egyet a Logitech WingMan Formula Force GP kormányomhoz, de akárhova állítom a gyors kormányzásra vonatkozó értéket a lag megmarad. Ezt a jelenséget több külföldi oldalon is láttam, de megoldás nem találtam.
Ha valaki tud orvosságot erre, szóljon! Azt is elfogadom ha én bénáztam el valamit a beállításoknál, de sajnos azért kétlem ezt, mert szinte -kis túlzással- az összes kombinációt kipróbáltam.
Amúgy jó lenne a játék, tetszik, szép, törik az autó és van benne belső nézet végre. Na meg nem az agyatlan tuningolás a cél és a bóklászás az éjszakában.
Windows7 RC-n egy ATI 4670-nel 4 GB RAM-mal Intel E5200-on 1440×900-ban fullon fut. Ha nagyon sok autó van egyszerre a pályán akkor esetleg egy-egy pillanatra megtorpan de nem vészes."előre is kösz!
Veron
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- DUNE médialejátszók topicja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- EA Sports WRC '23
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Telekom mobilszolgáltatások
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Macbook M1 Pro 8GB RAM 256GB SSD
- Eladó Vagy Csere Samsung Galaxy Z Fold 4
- EVGA SuperNOVA 750W GT 80 Plus Gold full moduláris tápegység / 53 hónap Alza.hu garancia
- Surface Laptop 4 Touch 13.5 Retina Ryzen7 4980U 4.4Ghz 16GB 512GB Radeon RX Vega8 Win11 Pro Garancia
- Gigabyte AORUS B550I PRO AX ITX Rev 1.2 / Beszámítás OK!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes Apple Macbook Air felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- FÉL ÁR ALATT! Lian Li UNI FAN SL120 RGB 1db-os és 3db-os ventilátor szett garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest