Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz eami #65558 üzenetére

    Ez egy költői kérdés volt. Miután teljesen más rendszerre álltak át, és vélelmezem, ez hardwaresen is így van, kétlem, hogy "lenne" vissza út / bárki is akarná "visszacsinálni".

    " ezek szerint itt vagy nem volt ilyen vagy hétről hétre túlzott az optimizmus."
    Megnézném, hogy tér vissza, ha lebontottad a hálózatot teljesen átépítetted... Ráadásul ahogy olvastam azok a rendszerek, már nem tudták volna kiszolgálni a jelen, és jövő terveit. Ergo, ez egy felhasználói vágyálom...olyan mint a 3,60-as kenyér... nem fog már oda visszatérni senki...(vagy ha mégis annak senki sem örülne).

    Majd beáll... én 19-ét nézném, mint "cél dátum". Aztán kiderül... (vagy nem).

    "lesz még itt sok comment amikor hirtelen beesik 4-5 havi számla egyszerre az embereknek."

    Nah ez már egy teljesen más téma... A felelősség kérdése... Van aki félre rakja, hagyja a számlán, mert tudja, az "le van kötve". Van, aki meg "megörül az ingyen pénznek" és elkölti... Utóbbiak ha meglepődnek, azt nem kommentálnám...

    Nálunk a kábeltv-nél 3 számlát kapunk egyszerre, és ez a normál ügymenet - más kérdés, hogy meg van számozva hónaponként.

    Amúgy itt írtak a rendszer átállásról:
    [link]

    Más kérdés, hogy látszik, még döcög a rendszer... nem 100%-os.
    Majd az appot is 19 után esetleg frissítem, megnézem.. addig felesleges.

    "Én még erre az adatvédelmi cirkuszra leszek kíváncsi."
    Nah igen, ez is egy érdekes kérdés... több kérdést és egyebeket is felvet... eleve az is érdekes, hány %-át érinthet... és mi van ha vki vmilyen okból befizette, és a számla időközben eltűnik? (pl fiókjából).
    Bár gondolom a reklamálókat majd kártéritik... + egyéb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák