Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz jugeen #5630 üzenetére

    hát ez úgy volt hogy elöször XP volt fent... az meg úgy se lát annyit, tehát ergo kicsit felesleges volt... csináltam egy-két bench-et de nem emlékszem már hogy az elözö prime-nál amit az XP-nél használtam , lehetett e állitani , vagy ezt csak az újjabb Prime tudja... a vista nem rég került fel... ezért kezd kibontakozni ez a dolog nálam...

    korábban beállitottam 1400 és 1600 közé valahol , aztán hadj menjen.. túl sokat nem kellett azon tesztelni,, ment az igy is úgyis...

    (#5632) jugeen :: az renben van , a QPI bios beállitás, akkor ne legyen benne a z XMP profilba,, de akkor ha az ember vesz mondjuk egy 2000mhz -s modult, akkor annak kell biztos egy 4000 uncore érték, , ahhoz meg ugye kevés az alap mindenféleképp, akkor az user honnan tuja meg hogy mennyit kell neki beállitani ha nem szerepel neki sehol... én értem hogy nincs benne, de ezt nem kelett volna valahogy beletenni a dolgokba...?
    akárhová , nemtudom hogy az XMP-be vagy máshová, de valahová.. monjuk az ember kiválasztja az XMP-t és kiirná neki vagy valami hogy ehhez a beállitáshoz ennyi és ennyi QPI/VTT-re lesz szükség hogy menjen a dolog...
    mert aki ért hozzá az renben van, de aki nem annyira mint példul sniper elite , az honnan fogja tudni ?? ezt a dolgot vagy tényt , mivel magyarázzák a mérnökök , fejlesztök ...

    "kicsit megtévesztő a giga bios-a ismételten, mint ahogy az uncore frek. és ddr3 frek. közötti arány esetében is." azthittem hogy ezt már korábban megbeszéltük, a Giga se enged állitani a RAM x2 -nél kisebb Uncore értéket....
    ismételtem megerösitem hogy a Giga sem engedélyezi.... :R

Új hozzászólás Aktív témák