Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zájec #3471 üzenetére

    Igen, a 775-ös lapomban sokat szívtam, mire kifogtam egy jó procit, ezért pár hónap alatt megjárta vagy 7-8 proci is.... :DDD Gondolhatod, hogy annyira nem örültem, hogy mindig ki kellett szednem a lapot.... Igaz, akkor a gyári hűtővel, mert hiába lehetne elvileg kiszerelés nélkül leszedni, gyakorlatilag sose, mert nem lehet csak úgy felpattintani, nekem olyan erővel kellett rányomni felszerelésnél, hogy semmiképp sem mertem bevállalni alátámasztás nélkül.... :B
    De bevált nekem a 212, tudtam is hozzá szerválni lefogatót, úgyhogy megtartottam.
    És most is azt mondom, bár biztos nem a legjobb hűtő, de jóáras, nagyon igényesen van megcsinálva (pl tükörsima, mikrobarázdált a talpa, nem semmi!), szerintem szépen hűti a procim... És "csak" egy 1600-as coolink venti van rajta.... (Meg jó szellős a házam, hihetetlen, a procihűtő fölötti felfelé kiszívó venti milyen meleget fúj ki a házból... Ott megy ki a legtöbb meleg... :Y )

    Szerk.: amúgy ahogy nézem, a jelenlegi procimból sikerült elsőre kifognom egy jófajtát, úgyhogy marad, remélem jó sokáig... :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák