Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #17037 üzenetére

    Naponta változnak az árak, múlt héten pl. Hardverkernél sem ennyi volt az 5870. HD4870 tulaj is van pár, akik anno olcsón rendeltek karit, hogy ha mégsem átverés, csak jól járhatnak, és jól is jártak. A HIS HD3850 IceQ3 turbo-ból például így vásároltak be legalább 20-an bagóért.
    CF úgy tud megszűnni, hogy az újabb driverben nincs benne a támogatás a régihez, vagy simán kikapcsolják. Azon mondjuk különösen csodálkoznék, ha nV kártyák mennének CF-ben...
    Ha én hardvergyártó lennék, nem adnék el olyannak, aki rontja a nevemet. Ez legyen az AMD problémája, nekem elég annyit tudnom, hogy minden aljas trükkel megpróbálja elszedni a pénzem. Ahogy pl. nem csak az MSI-t tettem felelőssé a szar csúcs CF lapjáért. Erre most a CM meg kiadja a HAF932 AMD Editiont, hát, vazze, meghasonlok! :W

    Azt én is olvastam, mit írt Henk, de Z600-ról nem írt semmit, nyilván nem véletlenül. ;) Egyébként nem feltétlenül uzmanynak volt gondja vele, valaki pár hete írta, hogy éppen azért nem vett Z600-at, mert nem fért el a lapján a RAM-októl (v. vice versa). Aki az optimális hűtés helyett az alapján szereli össze a gépét, hogy az miképp néz ki, arra én nem igazán adok. Baszki, nem a gépet nézegetem, az arra való, hogy dolgozzak rajta, elvan az asztal alatt egy zárt házban (és a fémház megint csak jobb, mint a műanyag oldallapos).

    Qru: Lécciléccilécci legyen Z600! Különben megint azt fogom hajtogatni, ha látom az eredményeket, hogy a Z600 ugyanolyan jó, csak olcsóbb és halkabb. ;]
    Az 1600RPM azért is jó lenne, mert pl. a Coolink frankó, csöndes, és hatékony SWIFP i120P (vagy mi pontosan) PWM-es ventije is pont annyit képes pörögni, azzal lenne a halk és hatékony hűtések közös halmaza.

    Nippon: Pedig de. :P

    Henk: Ja, hűtés topicban azok szidták a Z600-at, akiknek nem volt (de mindenféle, más CPU-hűtők eladás érdekében írt tesztet olvastak), és azok dicsérték, akinek meg igen. :U Érdekes. :)
    Talán HSM-nek zajosabb a gépe. Az biztos, hogy én is is hangosnak találtam HAF932-ben az 1200-on pörgő, amúgy 1800-as CM ventit. :DDD

    Pannon GSM meg bekaphatja, hóóó!!!! :D ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák