Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    nem hirdetek semmit ropi, azt irtam hirdetendo, majd felrakom hirdetni vmikor...de azert csak sikerult kitorolnod a legrelevansabb hozzaszolast az elmult oldalrol :DDD

    "300e korul pedig ne akarjal 5d2-ot venni, akarmennyire is keves expos, mert nem eri meg a 6d miatt. azt a 40-50e ft felarat boven megeri a 6d. jobb a kijelzoje, low light sensitivity eg es fold, szelso fokuszpontok nappal eg es fold. mar vilagosban etelfotozasnal erolkodik az 5d2 a szelso pontokkal, ahol a 6d siman talal.magas ison is jobb kb 1 stoppal. wifi, gps. auto iso, af kalibracio is tobbet tud.
    amiben jobb az 5d2 igy hirtelen az a fenymeres konzisztensebb, ergonomia, par plusz gomb talan, meg az 1/8000. biztos van meg mas is, de engem nem nagyon erint.
    sztem kb pont sok expos 5d2-ot erdemes venni, ketszazminelkevesebbert. vagy 6d vagy 5d3. ha mar canon ff mindenaron"

    mi a hirdetes ezen? epp arrol beszelek, hogy melyik kamera mennyit er sztem. akkor mar a korabbi hozzaszolasaim, amikben a az arakrol beszelek...miert nem azokat torolted?

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák