Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    Szia Ropi!
    Úgy tudom te ismersz profi monitorokat, ismered ezeket netalán? Eizo CX271, CG277, NEC PA272
    Az egész ph-n úgy tűnik egyedül Brekk látott már ilyeneket, de jó lenne ha legalább 2 ember tanácsát is megkapnám. Meg ő elég szűkszavú hiába ért hozzá. Azért az nonszensz, hogy egy ekkora felhasználóbázissal rendelkező oldalon senki se ismeri ezeket.
    Kritériumok: AdobeRGB, 10bit, Eizo vagy NEC, A-TW polarizer, tehát hogy ne legyen glow és tudjon feketét. Nekem megfelelne a CX271 is, nincs szükségem a CG277 által nyújtott előnyökre mint a beépített kalibrátor, árnyékoló. A panel ugyan az mint a CG277-ben, csak most Brekk megijesztett, hogy lehet nincs a CX271-ben polarizer, és az nekem nagyon nagyon fontos lenne. A CG277 meg már húzós árban, sajnálnék annyit kiadni. Ezt például senki sem tart raktáron csak rendelésre. Személyes tapasztalatod van ezekkel? A külföldi tesztekből nem minden derül ki. A profi fotósok ilyeneket használnak külföldön, csak van aki már látott ilyet azért merem itt megkérdezni. Meg ha fotós cuccra milliókat elköltötök akkor hátha monitorra sem sajnáltok ennyit.
    Elnézést az offért. :R

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák