Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz Iomega #29261 üzenetére

    Elképzelhető, hogy az összes csatolt fotó együttes méretére értik a 4megát. Simán kinézem belőlük, hogy elírták. Ráadásul ez egy nemzetközi akció ha jól tudom, tehát nem is a magyar képviselet fejéből pattant ki. Az utalás is egy külföldi számláról érkezik majd. Nekem már a harmadik igénylésem fut jelenleg. Az első két alkalommal nagyon gyorsan megvolt minden, két hét alatt megkaptam a pénzt a regisztráció után. Most viszont csiga lassúak. Egy hónapja ülnek már a dolgon. Csak a feldolgozás tartott nekik 3hétig, onnantól még (max) 28nap az utalás. Nekem ami most fura volt, hogy nem engedte a képfeltöltésnél az összes képet amit kértek. 3db fotót kell csatolni, de csak kettőt engedett, így egy montázst kellett csinálnom, vagyis jpeg-ben össze fűztem a sorozatszámot és a bar kódot egy képre. Végülis elfogadták :D Gyanítom, hogy az is a képek össz.mérete miatt lehetett, vagyis a 3db fotó együtt meghaladta a 4megát, a két fotó viszont nem. Ez csak tipp. tudom, hogy képenként 4megát adnak meg, de sztem az összesen 4mega akar lenni a 3db képre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák