Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shan7539

    újonc

    [iQpro] Hanghívásos előfizetés

    Nemrég kötöttem náluk hanghívásos előfizetést, úgyhogy tennék pár megjegyzést

    Rövid verzió:
    * min havi ~ 1 500 Ft: Csak telefonálás, nincs internet (csak névlegesen)
    * min havi ~ 2 500 Ft: Telefonálás és internet

    Hosszú verzió:

    Nincs weboldaluk, csak egy email-t küldenek ki, mint tájékoztatót a választható díjcsomagjaikról; de ebben néhány apróság el van sunnyantva

    (1) "Havidíj: 0 Ft"
    Ezt írják.
    A valóságban azért minimális beszédkeret van. Vagyis meg kell adni egy legkisebb összeget, amit minden hónapban befizetsz, akár beszéltél annyit, akár nem.
    Kb olyan, mintha lenne havidíj, de lebeszélhető lenne...

    Nekem két lehetőséget ajánlottak fel:
    * 1 000 Ft
    ** Ezt választottam, ennek az a hátránya, hogy nem kapok rendes Telenor fiókot
    *** Úgyhogy ha bármi gondom van, csak az iQpro-hoz fordulhatok (email-re nem válaszolnak, telefont nem veszik fel)
    * 2 000 Ft
    ** Ekkor kaptam volna rendes Telenor fiókot is elvileg, online ügyintézéssel

    (2) Kötelező kérni internetet, kicsit bosszantóan ez a két legkisebb keret:
    * ~500 Ft -> 100MB (a táblázat szerint; nekem 400MB rémlik, de ezt csak telefonban mondják el, nem írják le; úgyhogy nem emlékszem pontosan)
    * ~1 500 Ft -> 4GB

    Magyarul, választhattam, hogy fizetek 500Ft -ot semmire (névleges mobilnet keretre); vagy fizetek havi 1 500 Ft -ot csak internetre.
    Én az 1 500 Ft -ot választottam, így végül 2 500 Ft lett a havonta fizetendő minimum.

Új hozzászólás Aktív témák