Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeniX-

    aktív tag

    válasz Zoli bácsi #88932 üzenetére

    Szerintem sajnos biciklisként sem sokkal jobb a helyzetem. Magunkra kell venni mindenféle láthatósági cuccot, és mindig kell lámpát kapcsolni.

    Az új autókról meg annyit, hogy abban aztán tényleg szinte semmi kapcsolat nincs az út meg a sofőr között. Észrevétlenül gyorsul 80-ra, városon belül és minden külső forrásból jövő zaj, inger el van nyomva, mert a sofőrt olyan körülmények közé kell tenni, mintha otthon ülne egy sörrel a kanapén, kényelemben.

    Az új jogsisoknak ritkán vagy egyáltalán nem tanítják, hogy sávváltáskor oldalra kell nézni, vagy ha mégis, a legtöbben hamar leszoknak róla, mert meszes a sok nyak, nem bírnak oldalra nézni.

    Reggel szinte kivétel nélkül mindig van egy-két furgonos, vagy nő (!) aki olyan közel rámáll, amikor 50-nél nem megyek gyorsabban, hogy attól tartok, lassan átgázolnak, mintha ott sem lennék.

    Megoldás? .. még több traffipax, vagy tényleg jöjjön az önvezető, és vegyük el az emberektől össznépileg ezt a vezetést..
    Persze, én is szeretek vezetni. Nem tudom, mi lehetne a jó végkövetkeztetés.

Új hozzászólás Aktív témák