Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz rumos14 #7001 üzenetére

    Én is láttam, és én is azt hittem, ilyen 75-300mm-es obihoz már csak használtan lehet hozzájutni. :K
    gyomordzsák: Ha használt obi is szóba jöhet, 100k-ért már tudsz venni indexen 70-200 f4L obit, ahogy nézem 17-40 F4L-t használtan már 140-150k körül tudsz venni, ez egy igen remek alap gyújtótávú obi. :K
    Tehát tele, alap megvan, nagylátónak 10-22 szerintem, de talán elég az a 17-40 -es 17mm... Nagyjából meg is vagyunk, 17mm-től 200mm-ig megvagy, bár a 40-70mm -es tartomány kiesik, ez tény, egy 50 1,4 oda kiváló, és több szerintem tényleg nem kell. Kivéve, ha vannak különleges elvárásaid, hogy makróobi kell, vagy nagytele (400-500mm). Nyilván nem tudod ezt most így egyből megvásárolni, de csak azért írtam le, mert szerintem nincsenek olyan rossz árai a Canon obiknak. Ha használtan veszed főleg nem, de ha csak új jöhet szóba, vannak olcsó helyek...
    Fogd kézbe azt az 50D-t és a D300-at is, ne siesd el, ha a D300 sokkal jobban tetszik, de még nem tudod megvenni, gyűjts még, ne ugorj bele olyan vételbe, ami nem tetszik nagyon. :N

Új hozzászólás Aktív témák