Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Masooo #56639 üzenetére

    Erre nem valószínű, hogy cserélhető obis gép kell, lévén, hogy egy adott gyutáv kell, amely objektív rá lenne gyógyítva a kamerára, ráadásul bármit veszel, nem lesz olyan kicsi, és még pluszban feltenni is szívás.
    Ha mindenképpen fényképezőgép, ez esetben egy mini csúcskompakt, pl RX100 vagy ZV-1 lehet még jó.

    Arról nem is beszélve, hogy veheted le minduntalan, mert egy drágább fényképezőgépért simán feltörik a kocsit. Végül, szerintem nem arra vannak ezek a cuccok kitalálva (különösen a gépekben lévő akku), hogy nyáron a forró autóban 70-80 fokra hevülve is bírják.

    Én menetrögzítőt vennék (autós kamera), 4k-t azok is tudnak, Xiaomi és Viofo gyárt jókat.
    Vagy akciókamerát.

    Nem szeretnék ezek közül ajánlani, de nem is ez a topicja. Szerintem próbáld itt, úgy, hogy leírod részletesen, mit szeretnél:

    Olcsó sportkamerák
    GoPro topic
    Autós kamerák - én nem vetném el ezt sem, meglepődnél, mit tudnak az újabbak.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák