Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz tlac #9840 üzenetére

    2017 októberben vettem egy 8600k-t, delideltem, egy noctua nh d14 alatt és egy arctic liquid freezer 240 alatt(régi verziós ac freezer) ki lett tesztelve avx stabil -ra. linx 0.6.5 és tsai. 80 fok volt a max temp.
    Hétköznapokra elegendő volt 1,24V bőven, sose fagyott ki, nem történt semmi vele a használat alatt.
    Tavaly, amikor megvettem a 10850k-t, akkor került ki a rendszeremből és úgy lett tovább adva, hogy előtte leteszteltem és tudta ugyan azt hozni,mint az elején. Nem degradálódott.
    Ha meg van hűtve és ésszel használja az ember, akkor nincs baja.

    Volt az 1. 4670k-m anno(costaricai), ami semmi behatásra 1 hónappal a beépítés után meghalt.
    Amit akkor észrervettem, hogy az MSI lapomban az összes CR proci röccögve indult(teszteltem celerontól 4770k/4790k-ig), malay vajsímán futott.
    Nem tudom, hogy ez a jelenség a lapnak köszönhető volt vagy a cr procik voltak gyártási hibásak.
    Celeronnál és egyéb nonk prociknál ugyebár nem volt oc, szóval nem amiatt történt.

    Későbbi malay 4670k-m, 4690k-m 4790k-m röhögve futott a lapban, eladáskor szintén le lettek tesztelve, semmi bajuk nem volt, nem degradálódtak.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák