Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Életem meccsét játszottam egy Hunter ellen :D
    Első körben lealáztam, aztán a random visszasorsolta.
    Brutál nagy hibát csináltam és azzal el is ment a meccs (majdnem)
    Volt lent egy Hyena-ja ami már 9/5 vagy valami ilyesmi volt meg egy farkas..topdeckeltem egy starfallt, gondoltam leszedem, de én állat előbb a farkast ütöttem le a yetimmel, így a Hyena kapott +1hp-t.
    Le is zúzott 3HP-ra...hunter ellen az meg kb a vég, neki meg még volt 18 körül.
    Lerakott egy keselyűt magába(már lapjai nem voltak ezt topdeckelte) , arra nyomtam egy wrathot laphúzósan és felhúztam egy Farseer amivel feltoltam magam 6HP-ra meg ugye 1 pajzs.
    És itt indult a móka..amit lerakott azt leszedtem boardon de ugye 1el folyamat csökkent a hp-m a hero powere miatt. Nekem feljött egy Druid of the claw amit kénytelen voltam chargeal eltolni, mert különben kifutottam volna az időből..kézben már ott volt a manipulator. Ekkor lerakott egy medvét meg egy farkast, de megmanipuláltam a charges lényem meg volt nálam egy Swipe is és így 1HP-val kifiléztem..
    Ha 6 kör alatt BÁRMILYEN charges lényt húz akkor K.O..de nem húzott.

    Nagyon nagy kár hogy ezt a meccset nem tudtam felvenni..TOP kategóriás..nálam mindenképp :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák