Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#8301) Sirandrish válasza F-ECT$ (#8291) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nálam ez gyönyörűen működik.(Beast Hunter)
A fegyver helyére gondolkodom hogy mehetne még egy Explosive Shot, de egyelőre így hagytam.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8302) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

jól indul a nap: spelles napi van, csináltam egy pörgős maget sok spellel. pala ellen: coin plusz Nat. én kirakok egy Apprenticet. (nat am fogott). ő: bomber. a 3 célpont közül 2x az én lényemre lő, nat megint fog. kezembe behúztam az összes 6 pluszost. léptem is kifelé...

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#8303) Sirandrish válasza whitezo88 (#8302) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nekem ma egy ilyen lapjárást sikerült összehoznom:

Meglepő lehet de kikaptam :D
Az első 2-4 minionját még tudtam kezelni, de folyamatosan hátrányba voltam és csak futottam a Board Control után..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8304) M3oH válasza Sirandrish (#8303) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Nincs rossz lapjárás, csak rossz pakli :DDD ;]

(#8305) Sirandrish válasza M3oH (#8304) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Tudom..igaz hogy 6 meccsből behúztam az 5wint a napihoz ezzel a deckel, és csak ez a shaman fogott meg a rossz lap...izé szar deck miatt, de nah..majd alakítok rajta valamit :D

(#8306) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

gyors infó: a Mirror Entity nem proccol a 3/2 panthert idéző druida spellre. Pedig az is lény, de akkor csak lény kártyára aktiválódik.

(#8307) dejaris válasza Sirandrish (#8305) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

6-bol 5-ot megnyersz casualban? Nagyon meno lehetsz.

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#8308) Sirandrish válasza dejaris (#8307) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Igen az vagyok.
Kezdek fejlődni..már majdnem olyan vagyok mint te..ÉN döntöm el hogy milyen lapot kérek és így könnyű.
Csak látod a Shaman ellen félrenéztem egy pillanatra és így nem tudtam megvarázsolni rendesen.. :(

;]

whitezo88 Akkor a Shaman féle Feral Spiritet sem copyzza? Ezt jó tudni..én mindig f*stam kitenni mikor secretet használ a Mage :)

[ Szerkesztve ]

(#8309) dejaris válasza Sirandrish (#8308) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Es miert nem rankeden villogsz a jatszoter helyett?

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#8310) whitezo88 válasza dejaris (#8307) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

casualban sen random dobálja be azért. én is 2-3-4 legendes embereket kapok elég gyakran, mikor Nox Randuinozik, ő meg pláne. Ladderen nekem is kicsit elegem van már hogy 5-ből 4 rush deck. Oda shamannal megyek fel néha mert abban van elég lövés meg taunt.

(#8311) ollie válasza whitezo88 (#8306) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Igen, mert a panther egy spell, így nem számít minion kijátszásnak. Viszont a spelles secret megfogja.

Mod: a feral spiritre sem hat a mirror entity

[ Szerkesztve ]

(#8312) Sirandrish válasza dejaris (#8309) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nem villogok...játszok.
Engem nem az E-penisem növelése motivál hanem a szórakozás..
De hogy érthetné ezt meg a felsőbb hatalom, aki a kártya és társas játékokat is képes manipulálni..

whitezo88 Casualtól nem nő az E-penis..és amúgy is..amíg nem vagy legend rangon addig paklit sem tudsz összerakni..
De te ezt úgysem értheted :P

[ Szerkesztve ]

(#8313) whitezo88 válasza Sirandrish (#8312) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

kérek engedélyt meghunyászkodni.

Amúgy azért sem rankedezek most mert laposon vagyok és lowon kb 15 fps... pedig 2.4 C2D 4 GB ddr3-al...

(#8314) Sirandrish válasza whitezo88 (#8313) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ez csak kifogás..kellő befolyással/manipulációval 5fps is elég..úgy is az történik amit akarsz ;]

Viccet félretéve..azon a gépen 15FPS? Az elég kemény..akkor asszony notijára inkább fel sem rakom, pedig hétvégén érdeklődött a játék iránt :B

(#8315) ollie válasza whitezo88 (#8313) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Milyen vga van benne?

Nekem 3GHz C2D-n, 6GB rammal max részletességgel teljesen jól ment, bár igaz, ez desktop volt, a vga pedig HD6850.

(#8316) F-ECT$ válasza Sirandrish (#8314) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nekem egy 5 éves T400-on is elfut low beállítással. Lehet, hogy nincs 30 fps, de az szerintem itt nem baj.

Dive ever, work never.

(#8317) Sirandrish válasza ollie (#8315) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Akkor egy ilyen notira felesleges feltenni

Processzor jellemzők: C2D 1,73GHz
Memória: 2GB (2x1GB) DDR2 667
VGA: Intel® GMA X3100

Már biztos van vagy 5-7 éves a cucc, de azt hittem hogy nemigazán van gépigénye a HS-nek :B

F-ECT$ Itten vannak a paraméterek..szerinted érdemes lehet próbálkozni?

[ Szerkesztve ]

(#8318) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

paladin draftba Gruul vagy Ony? (Geddon a 3. de az kizárva)

Onyxia fele hajlok, a Gruul 8-ért rögtön 8/8 lesz és nő (viszont egy BGH, Death, hex, poly stb és vége), de Ony csinál whelpeket, de azokat meg aoe takarítja le.

[ Szerkesztve ]

(#8319) ollie válasza Sirandrish (#8317) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én azért kipróbálnám.

(#8318) whitezo88: Onyxia szerintem jobb, mert azt hiába silencelik.

[ Szerkesztve ]

(#8320) Sirandrish válasza whitezo88 (#8318) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ha nem tudják leszedni Gruul nagy károkat tud okozni viszont egy Ony megtámogatva egy Soj-al elég penge lehet :K

Szerintem én talán Gruult vinném...bár ha egyből leszedik akkor Ony után legalább marad néhány 1/1es..hjajj nehéz kérdés.
Most sokat segítettem igaz?:DDD

Amúgy Ony...legfőképpen azért mert ahhoz még sosem volt szerencsém és ha megdeglik akkor marad a kis aprónép:B

ollie Lehet hétvégére meglepem akkor.. :R

[ Szerkesztve ]

(#8321) F-ECT$ válasza Sirandrish (#8317) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nálam:
C2D 2.26 Ghz
2 Gb ram
Mobile Intel 4 Series vga

Először én is azt hittem, hogy el se fog indulni a vga miatt, de feltettem és megy. Szerintem 1 próbát megér, az ingyen van :)

Dive ever, work never.

(#8322) whitezo88 válasza ollie (#8319) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

na ilyen lett, azért nem rossz szerintem.
[link] [link]
majd otthon csinálom itt nem tudok rendesen figyelni meg a gép se egy erőmű. Amúgy 320M a vga, de Mavericks OSX óta az egész rendszer lassabb lett...

Sirandrish - jaj ezt mi HKK körökben cápázásnak hívtuk, jöttek a kezdő "kicsi dzsonik" és hasonló dumákkal behúztunk tőlük 1-2-3 ezres ritkákat hulladékokért, amiknél csak nagy számok voltak. szemét dolog, de így lehet feljebb jutni ;]

mondjuk magamat is sikerült jópárszor átverni...

[ Szerkesztve ]

(#8323) Sirandrish válasza F-ECT$ (#8321) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát akkor kipróbálom..ahogy mondod az ingyen van és nem veszítek vele semmit.

Ilyenkor kár hogy nincs Trade mert az asszony ziher hogy annyi legendet fog nyitni (ha elkezdi persze) mint a szemét..

Én meg mondanám neki hogy "hjajj Tinkmaster meg Ysera? Azok gyengék..adok értük egy Angry Chickent és akkor én járok rosszabbul" :DDD

(#8324) F-ECT$ válasza Sirandrish (#8323) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Persze, kb 1 napig el is hinné, utána már nem etetnéd meg ezzel :)

Dive ever, work never.

(#8325) for3l

for3l
(senior tag)

Összeraktam Trump ingyenes Mage pakliját és rank 18-ról 11-re viszonylag gyorsan eljutottam vele... tök fura, hogy így lehet vele haladni, tolni fogom tovább, kíváncsi vagyok, meddig megyek el vele (mondjuk volt már 1-2 mirror meccs, szóval mások is próbálkoznak :D ).

Egyébként ilyen paklikkal játszom még constructed-ben: Pala, Sámán, Warri. A pala az dög lassú (ezért nem is játszok vele mostanában), plusz kellene bele Tirion :) A sámán deck-be Malygos-t szeretném beletenni, amúgy nem rossz, Malygos-szal lehetne mókázni. A warri is control deck és elég jól is működik, de még valamit csiszolni kellene rajta (nyitottam egy Grom-ot és ezért raktam össze, nagyon megtetszett egyébként :) ).

(#8326) whitezo88 válasza Sirandrish (#8320) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

tényleg, hiszen az idézett tokeneket is buffolja a SoJ. Bár azt nem jött fel úgyse. Ony lett végül.

for3l: tényleg nekem is eszembe volt, én is megnézem. Azt mondta, ha lehetne legendet is berakni, akkor a 2 ogre ill 1 yeti helyett rakna bele Cairnet, Sylvanast és Ragnát. Ezek pont megvannak, bele is tolom. Illetve Nat a farseer helyett de az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8327) Sirandrish válasza whitezo88 (#8326) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Bezony..csinálna 4ből 2/2eset..persze ha nem használnád előtte :K
Cápázás? Micsoda szakszavak vannak az átb*szásra :C

F-ECT$ Megmondanám neki hogy ezeket most a legutóbbi patchben alakították..én igazat mondtam :D
Meg amúgy is..1-2 ilyen biznisszel már mindenem meglenne :P

[ Szerkesztve ]

(#8328) ollie válasza whitezo88 (#8322) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem rossz, olyan 8 nyerésre tippelek.

(#8329) oriic válasza whitezo88 (#8313) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Játsz ablakban.

Nálam egy egy Elitebook 6930p-n simán megvan a 25-30 fps low-on ablakban, pedig csak egy szutyok intelm gma 4500m a laposban. Bőven játszható. Feltoltam maxra hogy megnézzem hogy néz ki. Ott már szaggatott, holott csak pár plusz effektet kaptam. Az meg nekem ebben a játékban nem kell.

Live-Die-Respawn

(#8330) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

ez a legendes Trump mage deck tényleg brutál. Délután húzok is ladderre, ott tudok rendesen figyelni is. Itt tényleg ritka a rossz kéz, és válasz is van mindig szinte.

(#8331) F-ECT$ válasza for3l (#8325) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Mivel ő eljutott vele legendig, ezért ez csak idő és tudás kérdése. Nekem egyébként olyan nagyon nem jött be az a deck, de haladni lehet vele.

Dive ever, work never.

(#8332) Sirandrish válasza whitezo88 (#8330) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Linkelnéd azt a decket?
Kis módosításokkal meglesném én is :K

(#8333) for3l válasza F-ECT$ (#8331) üzenetére

for3l
(senior tag)

"Mivel ő eljutott vele legendig, ezért ez csak idő és tudás kérdése." - ez mondjuk elég egyértelmű, kérdés az, hogy mindenkiben meg van-e az a tudás!?

Sirandrish, itt a legutolsó változat.

(#8334) ollie válasza Sirandrish (#8332) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

[link]

Itt melóhelyen az összes ilyen oldal le van tiltva, szóval csak google keresést tudok linkelni.

(#8335) whitezo88 válasza Sirandrish (#8332) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

így néz ki az enyém, Nat nincs, de más van

(#8336) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Köszike mindenkinek!
Úgy látom hogy simán össze tudom rakni..még a legendes verziót is.
Bár szilvi nélkül :B

(#8337) whitezo88 válasza Sirandrish (#8336) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

figyelni kell azért, mert csak 1 AOE van, 1 rugó megölt mert kipakolta az 1-2 manásait 1-2 kör alatt a FS meg nem jött 8 kör alatt. De mivel van elég laphúzás, azzal pl nincs gond.

(#8338) Sirandrish válasza whitezo88 (#8337) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Én alakítok rajta..pl nekem tuti két FS lesz bent..és mondjuk Argent Squareből csak 1.. :K

(#8339) Kvelstadt válasza Wolverine (#8294) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

rogton ejfel utan meg persze nem engedte valtani a napit de toltam meg mert epp csinaltam egy masik napit es kicsit kesobb meg egy ora elott mar engedte cserelni.

Sirandrish rakjad felfele ildinek! neki valo az ilyen jatek! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#8340) Sirandrish válasza Kvelstadt (#8339) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Előbb megérdeklődöm hogy szeretné-e kipróbálni.. :K

(#8341) Kvelstadt válasza Sirandrish (#8340) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

gondolkdos jatek azt meg szerethreti meg ebben a kartyajatek formaban is.
de mikozben megerdeklodod emlitsd meg azt is hogy ha nem akar vele jatszani akkor nem ismerem. de valahogy probald megtartani kozben a szabad akarat illuziojat :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#8342) Tyler Durden

Tyler Durden
(őstag)

Ez a Trump féle mage dekk tényleg jól müxik, rank9-ig felkapáltam vele, onnan azért már macerásabb /legalábbis nem annyira haladós/. Reméljük ezt látván a blizzardnál érik egy esetleges nerfbunkó ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8343) Sirandrish válasza Kvelstadt (#8341) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát jó..még kérdés hogy fut-e a gépén vagy nem.

Egyébként lehet megsasolom az új Castlet :K

(#8344) ollie válasza Tyler Durden (#8342) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Jó, hát azért Trumpnak is 1 hétbe került, mire legend lett, és ugye ő napi 8 órában nyomta. De akkor is nagy teljesítmény volt tőle, mert kb mindenki azt mondta neki, hogy ezt nem tudja megcsinálni legendaryk nélkül, és ez előtt 1 hónappal kezdett csak constructedezni, előtte csak arénát tolt (néha beesett 1-1 verseny).

(#8345) F-ECT$ válasza whitezo88 (#8337) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Meg nem nagyon van taunt, meg nincs heal se, szóval azért eléggé necces ez a deck, de persze működik, csak nem feltétlenül tud vele mindenki jól játszani (pl annyira én sem).

Dive ever, work never.

(#8346) Sirandrish válasza F-ECT$ (#8345) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Én még nem próbáltam ki, de így ránézésre sem az én stílusom.
Viszont mindenképpen dicséretes, mert akik közel basic deckel játszanak azoknak hasznos lehet..ha meg még Mage rajongó is az illető akkor telitalálat :K

(#8347) Tyler Durden válasza ollie (#8344) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Nyílván skill is van mögötte én ezt sosem vitattam. Csak szerintem, nem sok classal tudod ezt megcsinálni, hogy common lapokkal ilyen jól haladsz felfele../függetlenül attól, hogy skilles player vagy/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8348) Sirandrish válasza Tyler Durden (#8347) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Még talán priest..bár az nehezen reagálja le a rush-t, vagy legalábbis nehezebben mint egy Mage.
Mondjuk sok AOE a trump féle deckbe sincs szóval...nah majd meglátjuk Trump ráfekszik-e valami más hősre :K

ollie Trump ügyes fijú :K

[ Szerkesztve ]

(#8349) Tyler Durden válasza Sirandrish (#8348) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Priest dekken én is gondolkozom, de ha most elkezdek oda rare meg epic-t gyártani, akkor mi lesz a Cairnommal? :O

(#8350) Sirandrish válasza Tyler Durden (#8349) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Várd meg még Trump összedob egy szinte free Priest decket és majd akkor csináld :D
Egyébként Oriccal mentem pár meccset és rádöbbentem hogy a Priest deckem egy kalap sz*r..látszik hogy kb a játék elején érdekelt utoljára.
Mindegy..a lényeg hogy ha Trump esetleg csinálna egy Priest decket arra lehet beneveznék én is :D

Cairnt akarsz? Jó döntés..én nagyon szeretem :K
Lassan-lassan gondolkodom a következőn..mondjuk még 1000 dust hijja legalább (ha alexet betöröm) de akkor is. Tinkmaster kéne de az alap removal spellek minden paklimban benne vannak, ami persze nem jelenti azt hogy hasztalan lenne viszont Pagle is vonz... :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.