Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#7251) Ereshkigal válasza kokler (#7247) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Rogue deckbe szerintem alap.

cli; hlt

(#7252) kokler válasza F-ECT$ (#7250) üzenetére

kokler
(senior tag)

Meggyőztetek ;)

Az aréna vége 5-3 lett, így elégedett vagyok. Az 5-ből 4-szer 1-5 HP-n mozogtam az utolsó 4-5 körben és úgy nyertem Yseraval.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7253) Winner_hun

Winner_hun
(Jómunkásember)

Hupsz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7254) oriic válasza Winner_hun (#7253) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Gondolom megnyerted. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7255) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Amúgy volt valami változás játékban vagy launcherben? Mert most indításkor kérte hogy fogadjam el a végefelhasználói licence-t.

(#7256) Sirandrish

Hja igen el. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7256) Sirandrish válasza oriic (#7255) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ha minden igaz március 18.án(?) fog változni..és hogy mit?
Hát gondolom elolvastad mielőtt elfogadtad ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7257) Winner_hun válasza oriic (#7254) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

Valamiért feladta:(;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7258) Tyler Durden

Tyler Durden
(őstag)

Nahh újabb aréna run lesz, ezzel a rugó dekkel

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7259) oxox válasza Winner_hun (#7253) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

priest a kiraly :)
mind vision nalam nem fer be a deckbe... :(

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#7260) whitezo88 válasza Tyler Durden (#7258) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

engem most arénában egy rugó kombózott szét, mindenre volt válasza és folyamatosan sebzett.. 2-2 pedig nem rossz a deck. 8 kör alatt kicsinált hozzá se tudtam szólni.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#7261) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Istenem..most találkoztam 2 Priestel egymás után akik úgy játszottak mintha legalább a világ sorsa múlna ezen a meccsen.
A kanóc folyamat égett..ezt tegyem? hmm..inkább ezt? vagy ezt? A második meccsen inkább kiléptem..hát ennyi idő alatt átlag 3meccset letolok, ezzel meg a 8. körben jártam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7262) Tyler Durden válasza whitezo88 (#7260) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Én is most igyekeztem rámenni a sok kombós lapra, meglássuk mire lesz elég.. Fegyver még nem ártott volna, de legalább van 2 poison, az is vmi..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7263) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

gullin 11-2-n van, de néha olyan noobokat kap hogy hihetetlen. [link] most jön az uccsó

(#7264) netpeti98

netpeti98
(PH! kedvence)

Nyitottam pár packot még a múltkor a napi küldetések után, de nincs ötletem, hogy mivel kellene kicserélni a Basic Deckekben. :(
Jelenleg Trump Basic deckjeivel játszok, ezekkel viszonylag jól tudok érvényesülni ladderen is.
Gondolkoztam az arénázáson is, de először még tapasztalatot gyűjtök ladderen.

(#7265) Sirandrish válasza whitezo88 (#7263) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Napi 8 óra arénázással 2-3 hét alatt csodákat lehet elérni :K

(#7266) Sirandrish válasza whitezo88 (#7263) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah meglett neki :K
A Reward gyenge lett de legalább nyitott legendet a pakliból

(#7267) whitezo88 válasza Sirandrish (#7265) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

hát a loot annyira nem volt jó de legalább a packban volt HJ

(#7268) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

ilyet se láttam még. főleg ladderen...
[link]

nem járt jól kiszórta a kezét, aztán már topdeck volt. rank14 :)

[ Szerkesztve ]

(#7269) Sirandrish válasza whitezo88 (#7267) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Milyen táncot lejtett már mi?:D

(#7270) whitezo88 válasza Sirandrish (#7269) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

lol volt, ha, közben a rá következő player is Cho-zik ladderen wth :Y
kirakta Hoggert aztán őt. most meg Sylvanast :O aztán egy Thalnost eldob. szép szép.

[ Szerkesztve ]

(#7271) F-ECT$ válasza whitezo88 (#7270) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Cho egyébként nem hülyeség egy spell gyenge deckben, de mágusként azért elég nagy noobság.

Dive ever, work never.

(#7272) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah végre megvan mind a 8 hero legalább lv 30.

Ez elején mikor kezdtem volt 9. is, valami Roguge? Vagy Roggu? Hm..mindegy..azt az én jáccómból törölték szerintem :D

(#7273) Tyler Durden válasza Sirandrish (#7272) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Ennyire nem begyere? (: Én most végeztem az arénával /rugó/ 5:3 lett. Azt kell mondjam emberes küzdelemben maradtam 2x is alul, majdnem dekkfogyásig ment az egymás abálása ;]

[ Szerkesztve ]

(#7274) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

jé, Cairne-nek már a csatakiáltása Garrosh ellen, valami olyasmi hogy nem vagy méltó a Horde vezetésére ...

(#7275) xavix13 válasza whitezo88 (#7274) üzenetére

xavix13
(őstag)

Olvasd el a kártya leírását.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#7276) Sirandrish válasza whitezo88 (#7274) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

"Cairne was killed by Garrosh, so... don't put this guy in a Warrior deck. It's pretty insensitive."

Tyler Durden Nagyon nem az én világom. Bármivel szívesen játszom ha úgy van de a Rugót ezerrel kerülöm. Szerencsére a játék nem is kényszerít rá, mivel a napiknál is "vagy" van és az esetleges Arénánál is van ugye 2 másik opcióm :K

[ Szerkesztve ]

(#7277) whitezo88 válasza xavix13 (#7275) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az csak azt írja amit feljebb másoltak be :U ebből nem következik amit mondtam. meg a leírás az arra vonatkozik hogy Warriorba ne rakd. a WOW-os történettel is tisztában vagyok, csak örültem az ilyen kis Easternek is.

[ Szerkesztve ]

(#7278) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Micsoda pech... Ha nem húzza ki utolsó körben a stormwind championt, 1 élettel vertem volna meg :W

(#7279) Gyuri27 válasza Sirandrish (#7276) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Pedig ahogy Kripp tolja vele tök egyszerünek néz ki (jól rankedezik vele). :K

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#7280) Sirandrish válasza Gyuri27 (#7279) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nem mondtam hogy bonyolult, csak nem az én világom :)
De amúgy ha már Rouge akkor Kolento gyerek..nah az penge :K

(#7281) Tyler Durden válasza Sirandrish (#7276) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Eddig én is kerültem, mostanában kaptam el vele a fonalat. Mocsok dolog ez a kombózás vele.. Köv arénába, ha lehet pickelni, akkor asszem megint bevállalom (:

(#7282) Sirandrish válasza Tyler Durden (#7281) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nem baj..legalább bent hagyod nekem a Shamant :D

(#7283) ígyvanferi

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Megy a 12. King of the Hill.

(#7284) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Noxious random arénája is megy, 2-2 [link]
tegnap este pickelt, 1-2-3-1-2-3 rendszerrel. magma rager, gorilla, footman és hasonlók :D de van pár jó lap is.

(#7285) ígyvanferi válasza whitezo88 (#7284) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Ne szívass, ezt a hunter decket pickelte úgy? Ahhoz képes nem annyira sz.r. Mi lett volna, ha rendesen választ?!

(#7286) Sirandrish válasza ígyvanferi (#7285) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Azt tegnap este alkalmazta..
Bár lehet ezt is valami hasonló koncepcióval csinálta

(#7287) whitezo88 válasza ígyvanferi (#7285) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

igen így, láttam is. most meg random összeállított warriorral játszik :D nozdormu, manastorm stb :D

(#7288) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Imádom hogy nem létezik rossz lapjárás, aztán a 7. körig csak totemet tudtam lerakni meg egy 3/2es miniont...oh yeah

Következő meccs detto..2szer nyomtam lighting stormot és ennyi..7. körig malmoztam..ott meg kivégeztek..

Mi lenne ha lenne rossz lapjárás?:D

[ Szerkesztve ]

(#7289) Tyler Durden válasza Sirandrish (#7288) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Rossz lapjárás nincs márpedig nincs. Annyira nincs, hogy engem most a rugóval egy druida hordázott le, mert az összes mid lategame minion jött a kezembe csak. 5. körben feladtam a francba, mert neki már vagy 4 lénye volt lent + az imp master sz@rta a tokeneket..

(#7290) Sirandrish válasza Tyler Durden (#7289) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát én is ezt mondom...a rossz lapjárás csak urban legend :P

(#7291) kexksz válasza Sirandrish (#7288) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

Ki mondta, hogy egy kártyajátékba nincs rossz lapjárás? :F

(#7292) whitezo88 válasza kexksz (#7291) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

párszor elhangzott már itt.

(#7293) Sirandrish válasza kexksz (#7291) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nem találtam meg könnyen :N

"En mas kartyajatekokbol mar megtanultam: nincs rossz lapjaras, csak rossz pakli." By.: dejaris

[ Szerkesztve ]

(#7294) dejaris válasza kexksz (#7291) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

En, es meg mindig ezt mondom, csak rossz pakli van.

[ Szerkesztve ]

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#7295) Tyler Durden válasza dejaris (#7294) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Akkor szerinted egy kártyajátékban nincs szerencsefaktor?

(#7296) whitezo88 válasza dejaris (#7294) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

aha akkor te mit csinálnál, ha 4-5 körig csak 5+ manás lap jön? kiszeded őket?

(#7297) kexksz válasza dejaris (#7294) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

Már hogy ne lenne rossz lapjárás. Neked mindig az van a kezedben, amire épp szükséged volt? Sose volt olyan, hogy nem kaptál 1-2. körben olyan dropot amit nem tudsz lerakni? A jó pakli arra való, hogy 1:10-hez legyen a rossz lapjárás gyakorisága, ne 9:10.

Egy kártyajátékba mindig is volt és lesz RNG, a skill arra való, hogy ezt minél kisebb szintre szorítsa az ember, de még akkor is nagyon nagy szerepet játszik, ez ilyen műfaj.

[ Szerkesztve ]

(#7298) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#7281) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Arénában sem rossz, de azért kell mák, mert ha nincs 0 manás backstab, akkor nehéz az első pár körben kombózni vele.

Dive ever, work never.

(#7299) dejaris válasza whitezo88 (#7296) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Eltalaltad. Nem ugy indulok neki, hogy a paklim harmada 5+-os.

Tyler Durden: De van. Csak ki lehet kuszobolni.

kexksz: Szamodra lehet ilyen mufaj, de en biztosra megyek. Nem veletlen nem arenazom.

[ Szerkesztve ]

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#7300) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#7298) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Ahogy mondod. Gyakorlatilag a draftolásnál is, ha nincs elég spell lapod, akkor szerintem game over. Kombó nélkül nem mész semmire.. Viszont a kombók miatt nagyon változatos vele a játék, nem is értem, hogy miért nem játszottam vele régebben..
Drafthoz még annyit, hogy ma 2 rugós arénát mentem, a második draft katasztrofális volt /0 evis, 0 fegyver, 1 backstab, minimális spellek/ , hamar elimináltak is :(

dejaris: kiküszöbölni nem, max csökkenteni tudod /skill + megfelelő pakli/. A tré húzással nem tudsz mit kezdeni..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.