Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz oriic #8363 üzenetére

    Stormforged Axe :K

    Tyler Durden Nekem is jó lenne 1 herora ráfeküdni, de félek hogy úgy jár mint a Mage, Priest vagy a Hunter...esetleg Warlock.
    Mage és Priest voltak eleinte a kedvenceim..de aztán rájöttem hogy a Mage nem nekem való ezzel a mindenen átdurrogatatok figurával, így be is törtem a 2 Pyromat és azóta is kerülöm. Aztán jött a Priest amit azért szerettem mert basic lapokkal is nagyon jól működött, de idővel már fárasztó volt a sok-sok 15-20körös meccs.
    Aztán a Warlock..mondjuk azt még most is szeretem, de már inkább a Shaman felé húz a szívem.
    És mi van ha elcraftolok vagy 2K dustot a Shamanra aztán 2-3 nap múlva rájövök hogy, mégis inkább a Warrior tetszik?
    Nah kb éppen ezért craftolok inkább neutral lapokat..csak legendből már nem nagyon van olyan neutral amit nélkülözhetetlennek érzek. Rendben..ott a tinkmaster de azt meg sok helyre be se tenném, mert néhány hősnek jobb removalja is van, pl HEX vagy Poly...ettől még hasznos lehet még egy, meg ugye támadásra is használható, de nem tudom. Mondjuk szerintem a tinkmastert még lecraftolom majd, és azután jönnek a class specific lapok. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák