Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JNashville

    senior tag

    Nem gondoltam volna, de egész tűrhetően lehet most haladni ladderen mech mage-dzsel, amit szerintem utoljára komolyabban a G&G megjelenésekor játszottam. A két új lap (Clockwork Knight és Gorillabot) akkora value, hogy megáll az ész, utóbbinál mondanom se kell, mennyire beteg lehetőség vannak:

    - fegyveres kasztok ellen Snowchuggert szedni (volt, hogy egy meccsen mindkétszer sikerült),
    - ha nagyon aggro-san akarjuk nyomni, jöhet egy Blingtron, Fel Reaver vagy akár Clockwork Giant, ami a sok mid pala/handlock ellen eléggé olcsón kijöhet,
    - Mechwarper, Shredder vagy Sky Golem meg bármikor, bármi ellen betegség. Eddig a legrosszabb dolog, amit ki kellett szednem, egy Micro Machine volt, de előre rettegem a Discovert, amikor a három lehetőség Jeeves, Taunt Dummy meg Junkbot. Utóbbi trade-elés előtt középjátékban még vállalható, de egyébként meh.

    Itt a decklista, Rank 12-ről 7-re vitt fel, elég lassan, szinte mindig kapok valami gyökeret, aki elcseszi a winstreak folytatását, de aztán megint összejön három win általában, úgyhogy lassan, de lehet mászni vele.

    [ Szerkesztve ]

    MARVEL AT HIS MIGHT!

Új hozzászólás Aktív témák