Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#43401) KTony

KTony
(tag)

Sikerült! :C

[ Szerkesztve ]

(#43402) kstcsk válasza KTony (#43401) üzenetére

kstcsk
(tag)

Nagy grat!

(#43403) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Életembe először lementem rank10-re :DD Végre rávettem magamat... Ezzel az igen kreatív paklival + Dr. Boom + Pyro

KTony: Garatula! :C Jókor írtam be :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43404) saelin válasza KTony (#43401) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Wew, grat! Mivel sikerült?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#43405) KTony válasza saelin (#43404) üzenetére

KTony
(tag)

Köszi mindenkinek. Meta reprortos Secret Paladinnal annyit változtattam hogy az egyik pók helyet tettem egy baglyot. Eddig rank 2 5 csillagnál volt a fal most meg rank 5 töl ha nem csal a tracker 11 et vesztettem. ;] Most meg eszem vesztve legyártottam Tiriont goldenbe mert csak úgy szép a deck. ;]

(#43406) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

nem tudom ismeritek-e, redditen vannak botok, akik egymással "beszélgetnek", néha nagyon vicces mondatokat kreálva, mintha tényleg ember írta volna. Van HS-es is: [link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#43407) hyperspace válasza whitezo88 (#43406) üzenetére

hyperspace
(őstag)

mi értelme annak, hogy botok beszélgetnek? keresőkben nagyobb eséllyel szerepel az oldal?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#43408) DaveNo1 válasza hyperspace (#43407) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Hatalomátvételre készülnek ;)

You are not prepared.

(#43409) hrvp

hrvp
(fanatikus tag)

Van 2 shaman questem is, 0-6 eddig, erős kaszt :K

(#43410) Kanczy válasza hrvp (#43409) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Miért kell a kasztra fogni? Az nem fordulhat elő, hogy rosszul játszod? :U

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43411) darkrock

darkrock
(fanatikus tag)

Végre megvan a Rank 5 :))
Új egyéni csúcs.

(#43409) hrvp: aggro shamannal lehet most haladni.

[ Szerkesztve ]

(#43412) hrvp válasza darkrock (#43411) üzenetére

hrvp
(fanatikus tag)

Topicban többen is írták már, hogy nem megy nekik az aggro shaman, rank5 alatt nálam sem működik. Nem is erőltetem, majd talán brawl-ban meglesz.

Igazából ez most olyan nap, amikor megszivat a játék, elképesztő milyen kezeim vannak, meg az ellenfeleim mit adnak elő már az első pár körben. Megyek is inkább valami rákkal rankedezni.

[ Szerkesztve ]

(#43413) ígyvanferi válasza hrvp (#43412) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Mert tán az aggro sámán nem rák? 13-6 nekem ebben a hónapban azzal a paklival, igaz csak casualban.

(#43414) fogtunder válasza hrvp (#43412) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ettől függetlenül nem is tudom, mikor volt tier 1 sámán pakli, szóval ennél sokkal erősebb nem lesz. ha sok a pap és a reno lock, akkor nem érdemes vergődni vele, de nekem eddig hamar lepörögtek vele a questek a hónapban. mondjuk nem vagyok rank 5 alatt, de speciel nem hiszem, hogy ezen múlik.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#43415) hrvp válasza ígyvanferi (#43413) üzenetére

hrvp
(fanatikus tag)

Én nem gondolom agyatlan deck-nek, hogy csak arcra kell menni, curve-ön kell játszani stb, azért egy fokkal nehezebb. Egyszerűen csak rektáltak ma shamannal, biztos, hogy ez az aggro van ahol működik, attól függetlenül szerintem a leggyengébb kaszt a játékban. Igaz én ma totemmel és mech-el próbálkoztam, de eléggé megszívattak a pala, priest, mage, és hunter ellenfelek is, minden körre értelmes játékuk volt, én meg sokszor semmire sem mentem a kezemmel, de persze vannak ilyen napok.

(#43414) giorgio
Pedig eléggé más rank10 alatt/fölött, meg persze legend-en is, ahol már nem tudsz visszaesni, szóval a hónap közepén simán próbálkozhatsz akármilyen deck-el. Sokan 5-ig egy adott deck-el mennek le, és onnan váltanak egy teljesen másra. Pl. itt is, meg a facebook csoportokban is rendszeresen olvasom, hogy mondjuk druidával lett meg az 5 aztán facehunterrel a legend.

(#43416) whitezo88 válasza hrvp (#43415) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

ja, én is láttam hogy facehunter sokaknak jó volt rank2-3n, pedig alacsonyabb rankon kb teljesen használhatatlan. furcsa.

(#43417) fogtunder válasza hrvp (#43415) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ja, hát aktuális paklit kell játszani. a totem sosem volt tier 1 pakli, talán 2-3 hétig volt jó. a mech állítólag jobb volt a maga idejében, én azt mindig utáltam, még kevesebb meccsem van vele, mint a mostani overloadossal. ami szintén elég yolo, mert ha csak burnt húzol az elején, akkor kikapsz, és van pár elég rossz matchupja, a mostani metában, de szerintem ez továbbra sem ranktól függ, hanem hogy mivel játszanak az emberek az adott rankon.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#43418) JNashville

JNashville
(senior tag)

Nekem már biztos nem lesz meg a Rank 5 ebben a szezonban sem (7-ig sikerült eljutni 3 hete!!!, azóta ott szobrozok 5 különböző paklival), de azért a játék tett róla, hogy egy újabb dolgot kipipáljak. Az első golden legend, ráadásul használható.

[link]

Ráadásul egy 8wines Arénából kapott pakk dobta, úgyhogy némi gold is esett.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#43419) NyxNyxNyx válasza JNashville (#43418) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

ráadásul tök jól néz ki ahogy darál a fegyverével :K

Comparison is the thief of joy.

(#43420) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

NA-n és EU-n is negyven dustos pack. Azért 2x ismétlést berakni elég gáz. Ja és mielőtt akárki mondaná, hogy ünnepek vannak, ezeket még az előző nagy patchben rakták be, ergo elég sokkal előre dolgoznak és nem hetente készülnek mindig. Na mindegy.

(#43421) h3lios válasza whitezo88 (#43420) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Reddit topkomment: "A new set of CRAZY rules each THREE weeks!"

Egyébként az Inspire Priest nekem nagyon adta, ez az egyik kedvenc brawl-om volt annó. :D Paladinban OP nagyon a Mukla's Champ.

B-tag: H3lios#2825

(#43422) Kanczy válasza whitezo88 (#43420) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Nekem végre értelmes dolog - az első Lay on Handsem - volt a packben, szóval örülök :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43423) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

emgnéztem ezt a hypeolt egg druidot rank13on, körberöhögik. és drawot se húztam, elfogy a kéz 4 kör alatt, aztán viszlát. mage és pap, mind2 golden, esélyem se volt. nem tudom mit kapott a csávó hogy ilyen jól tolta vele... magenél 2x missiles, waker, conjurerből explo. köszi, megy deletere a deck.

váltás secret palára: 30 életes t7 legal :U

[ Szerkesztve ]

(#43424) saen válasza whitezo88 (#43423) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Már nem olyan jó, mint volt. Vannak paklik amik a meglepetéssel tarolnak, az már rég elmúlt.

(#43425) CarajoEsp

CarajoEsp
(senior tag)

Na ennyi a F2P-nek, vettem egy 50-es Classic packot, 4 legend és egész jók, szóval bár meg nem érte, de nem panaszkodok:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#43426) whitezo88 válasza CarajoEsp (#43425) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

dehogynem érte meg, 12 packonként egy legend jó arány.

mod: t6ban renoval 24-et gyógyuló lockot megverni: feelsgoodman. Nagyon esport ez a secret pala még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#43427) CarajoEsp válasza whitezo88 (#43426) üzenetére

CarajoEsp
(senior tag)

Tudom, csak úgy csinálok mintha panaszkodnék:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#43428) KaraDani válasza CarajoEsp (#43427) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ne akarj már ennyire asszimilálódni a topicba :D

[ Szerkesztve ]

(#43429) tomazin válasza KaraDani (#43428) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

:C ;]

(#43430) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

facewarriort is rég láttam, rank11, ráadásul elcsesztem és azért vert meg. Full boardot csináltam, pedig anélkül is lethal lett volna és emiatt a topdeckelt Heroicnál nem procolt a get down... :W

olyan 6-7 win után már 3. loss.

előtte meg shaman, t1 coin dupla trogg, t2 crackle a jugglerbe, adtam is fel.

[ Szerkesztve ]

(#43431) NyxNyxNyx válasza CarajoEsp (#43427) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nyugi, tényleg nem érte meg. :K

Comparison is the thief of joy.

(#43432) darkrock válasza whitezo88 (#43426) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Tegnap találkoztam egy olyan legend hátlapos shamannal aki kétszer 14-et gyógyított magán, és még úgy is megvertem. Volt egy renolock is akit már az 5. körben kivégeztem. Nagyon adta a face shaman...

(#43433) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Toast éppen egér nélkül játszik: [link] :DDD

(#43434) alpihun

alpihun
(senior tag)

Vagy 60 pakliban szinte semmit, de végre nyitottam egy legendet több hónap után. Lehet egy al'akirral valamit kezdeni? Ami van még: szilva, full naxx, fél brm.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43435) F-ECT$ válasza alpihun (#43434) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A control shamanba jó Al'akir, csak a control shaman nem olyan jó most.

Dive ever, work never.

(#43436) h3lios válasza alpihun (#43434) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Őt én is nyitottam de nem craftolnám szét a helyedben sokszor jól jöhet még a jövőben, ha a Shamant kicsit erősítik kötelező legendary mindenhova. Kivéve persze a face verziót, mert ott mire kiraknád már nyerni kell. :D

Én a helyedben spórolnék rá vagy megenném a LoE-t, mert sok jó lap van benne.

B-tag: H3lios#2825

(#43437) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

ha már szilveszter, most bukkantam egy mókás videóra, mi van, ha 8 ember kap egérhez hozzáférést: [link]

előre is BUÉK ezzel, főleg azoknak, akiket senki se hívott sehova, mint engem :DDD

(#43438) Mister_X válasza whitezo88 (#43437) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Engem se hívtak, mentem magamtól ;] Kezd beindulni a buli, csak többen állnak még a koktélbárnál, mint a parketten.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43439) alpihun válasza whitezo88 (#43437) üzenetére

alpihun
(senior tag)

szétvet a hála, hogy végre itthon tudok lenni, nyugiban

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43440) KaraDani válasza whitezo88 (#43437) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Még csak 4 percnél járok, de már folyik a könnyem a röhögéstől :)) Ráadásul magamba kell folytani, mert barátnőm már alszik, pöppet sokat dolgozott a héten.

(#43441) Gyuri27 válasza whitezo88 (#43437) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Mi antiszocok így járunk. Amúgy nap ez mint a többi.
Egy jó társaság egy jó program nem szilveszter függő. De az biztos, hogy ilyenkor az összes hülye bulizik és atom részeg. Egyik se hiányzik.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#43442) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

2016 out PogChamp!

(#43443) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

kinek mit hozott a láda jézuska? én nem tryhardkodtam most, alig játszottam, tízig mentem. darkbomb, elune papnő, meg knight of the wild arany, szóval nem nagy eresztés.

(#43444) KaraDani válasza whitezo88 (#43443) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Remélem nem lesz igaz, hogy amit az év első napján csinálsz azt fogod egész évben. Nincs kedvem minden hónap végén junkbotot nyitogatni :D

(#43445) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Priest/warlock 5 win quest, nekiáltam elise priesttel ladderen, 0-3, majd végre előbújtak a tryhuntardok, rögtön zsinórban 4, köszönömtem is a 4-es winstreaket :D Jöhetne több, akkor maradnék priesttel farmolni őket :)

(#43446) Redcaster válasza whitezo88 (#43443) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Golden flash heal, kirin tor mage és crackle valamint kemény 5 dust :) BÚÉK :)

[ Szerkesztve ]

(#43447) salaam válasza whitezo88 (#43443) üzenetére

salaam
(senior tag)

Conceal, MechaYeti, Gladiator's Longbow. Commonok használhatóak, epicet majd betöröm, ha kell valami.

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#43448) saen válasza whitezo88 (#43443) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Arcane Blast, Dust Devil és Explosive sheep. Sajnos az utóbbiból már megvagyok, így ez az első láda aminek nem tudtam felhőtlenül örülni.

(#43449) darkrock válasza whitezo88 (#43443) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Sword of Justice (ebből már volt egy, így nem fogom megtartani, úgyis használhatatlan) Holy Champion, Blessing of Wisdom.

Boldog új évet mindenkinek!

(#43450) oba

oba
(PH! addikt)

Na, már megint kezdődik, hogy semmivel sem tudok nyerni... :D Szezon eleje... én így szeretlek! :)

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.