Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#43251) saen válasza F-ECT$ (#43249) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Játszottam még, 10-ből 5 hunter lett a vége és 8-2-vel zártam. 1 midrange hunter még elvert, ott is gyenge kezem volt, neki meg elég durva, van ilyen.

Kolento féle változat nekem jobban tetszik, de gyengébb, mint a full aggro változat. Ez az all-in hozzáállás sokkal inkább kifizetődő, jellemzően turn 6-7 kill van. Utoljára egy olyan paladint vertem akinek kijött az álom nyitókéz (minibot -> minibot -> coghammer), de szerintem akkor is nyerek ha kijön neki a turn 6 challenger. Paladin ellen ma 3-0 voltam... Druida nehéz mondjuk, de azt is vertem egy megfelelő topdeckkel :) Nem gondolnám, hogy bonyolult lenne ez a deck, de az overload miatt mondjuk többet kell számolgatni, mint egy face hunternél, éppen ezért nem annyira egysíkú.

Közben a legfrissebb deck tracker update úgy tűnik megoldotta a problémát, mostmár szerintem nem hagy ki meccseket.

(#43252) ThySoul válasza bepe79 (#43250) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Huuuuu, nevek nèlkül mire értelmeztem a lapokat :"D

(#43253) bepe79 válasza JNashville (#43224) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

Hunter vagy Palához jó a LoE utolsó szárnyából valami a tevén kívül? Elise vagy a másik legendary? Használható ezekhez a kasztokhoz, vagy nincs sok értelme, és inkább a Naxx-ot folytassam?

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#43254) vzarmo válasza bepe79 (#43253) üzenetére

vzarmo
(őstag)

loe utolsó ágában priest lapok vannak, amik nagyon jók. naxx utolsó ágában (mivel nem tudom hol tartasz) viszont van KT, ami ctrl palában elő szokott fordulni.

(#43255) KaraDani válasza bepe79 (#43253) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Hunterhez, naxx elso 4 szarny kell a creeper, mad scientist + ha midrange akkor meg webspinner es loatheb miatt, es BRM eslo szarny a quick shot miatt foleg. Loe utolsoban csak a teve van.

Paladinba az elottem emlitett KT lehet jo, illetve naxx 4. szarnybol a zombie chow.

[ Szerkesztve ]

(#43256) JNashville válasza bepe79 (#43253) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Loe utolsó szárny szerintem csak akkor fontos, ha maximalista vagy, illetve ha sokat tolod Priesttel.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#43257) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Kibaszott secret paladin ha ellenem játszik mindig tuti kezük van. Én meg itt szívok a questem-mel. 5-öt buktam zsinórban (3 priest 1 freeze mage 1 druid) ami nem is lenne baj, de annyira unalmas maga a deck hogy hihetetlen. Minden tiszteletem a streamereké, akik már évek óta főállásban nyomják ezt a játékot.

Saját magam ellen küzdök, nem lenne gond a pénz, meg tudnám venni a 2 szárnyat. De nem akarok fizetni a Blizzardnak. :(

Comparison is the thief of joy.

(#43258) JNashville

JNashville
(senior tag)

Ma azért én is kapom a méretes kékerest. A P4wny-féle Brannos Zoo-t próbálgatom, még a Blood Knightot is betecheltem, annyi a paladin. Egyik ellen ki is jött második körben Minibotra, és még így se tudtam nyerni, mert kb ez volt az utolsó kedvező RNG a meccsen (Implosion mindkétszer 2, így szép az élet).

Másik meccsen full boardok, ellenfélnél Shedder, kezemben spell leszedések, gondolom, először azt kéne trade-elni, hátha Doomsayer esik. Hát nem az esett.

Lorewalker Cho.

Szerk: folytatódik b+. Nálam Imp Gang Boss, nála Juggler. Jön a Muster, egyszer SE dob bele.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#43259) hyperspace válasza JNashville (#43258) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Én ilyen esetben pihentetem, mert a végén felidegesítene.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#43260) JNashville válasza hyperspace (#43259) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Azt már én is tudom régen, hogy vannak olyan napok, amikor NEM szabad Hearthstone-ozni, rossz csillagállás, a Vénusz a Merkúr előtt áll egy fél mókusherényivel meg egy negyed parasztarasszal, megyek is szerintem Wolfenstein: New Orderben lekaszálni egy fél zászlóaljnyi sauerkrautzabálót.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#43261) fendre válasza hyperspace (#43259) üzenetére

fendre
(tag)

Én pedig átmegyek casual-ra, vagy ha tetszik a brawl, akkor ott játszom párat. Casual-ban, ha látom, hogy az ellenfelem god mode-ban húzott és a paklim nem alkalmas arra, hogy fordítson ilyen helyzetből, akkor többnyire már 2-3. körben concede. Feleslegesen vesztegetném az időmet, mikor tudom, hogy hátrányból nem tudok majd fordítani. Értelmesebbek meg is szokták köszönni :) Aki pedig paklit próbálgatott volna, az mérgelődhet :)

(#43262) bepe79

bepe79
(PH! addikt)

Arról mit gondoltok, hogy nagyon sok az opponent left the game, meg hogy amikor látja, hogy már semmiképp nem fog nyerni, akkor nem concede, hanem hadja letelni minden körben az időt fullra, vagy kitaszkolja a játékot?

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#43263) fendre válasza bepe79 (#43262) üzenetére

fendre
(tag)

Szerintem nagyon egyszerű: mobilon játszik vki utazás közben. Rosszul áll: kinyomja a kijelzőt és zsebre rakja a telefont. Persze lehet kifejezett bunkóság is, de amennyire én látom ez a mobil app óta terjedt el igazán, aminél a kijelző kinyomásával lehet legkönnyebben elérni ezt.

(#43264) hyperspace válasza JNashville (#43260) üzenetére

hyperspace
(őstag)

szépen nyugodtan megvártam, amíg nyer, majd kinyomtam a játékot :DDD később visszaléptem, és utána már nyertem a következőket.

(#43265) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Azért elmehet a Blizzard a francba, hogy Nozdormut még mindig nem képes megcsinálni és itt nem olyan effektek hülyítik be, mint Joust, Inspire vagy Discover, hanem csak egy rohadt Cobra Shot :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43266) DaveNo1 válasza Mister_X (#43265) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Végül is csak háromnegyed éve bugos, HS csapat már kiérdemelné a lustaság kitüntetést a cégcsoporton belül :N

You are not prepared.

(#43267) bepe79

bepe79
(PH! addikt)

Most végeztem ki 6 vagy 7 kör alatt egy murlocadint (murloc pala) Hunter-el, esélyt nem adtam elérni a T10-et és lerakni az anyfin can happen-t neki. Az elején még vitézkedett, meg t3 vagy t4-ben még írogatta, hogy happy feast of winterveil, stb., aztán visszavett kicsit, amikor leraktam azt a kártyámat, ami az adjacent minion-jaimnak tauntot ad és fel is tápolja őket. Az elején lerakta a legendary-t, ahol választhat új hero power-t, hát ő a fireball-t választotta, lehet, hogy ezzel szivatta meg magát.

(#43268) KaraDani válasza bepe79 (#43267) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ha fireball-t lehetne valasztani heropowernek azt en is kernem barmikor :DDD

(#43269) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Mai nap konklúziója, hogy a Midrange paladin még mindig erős a metában, viszont ha nem jön a turn 1 Chow, szinte biztos, hogy mirror, vagy secret matchup-ban végig hátrányban leszel. Amikor volt 1 -es drop mindig nyertem.

Illetve már vagy 2 hónapja nem játszottam Hunterrel és most saját kútfőből összedobtam valamit az 5-ös Quest-hez és 5-0 lett a végeredmény. :) Pedig az egyik meccsem CW ellen volt.

Erről van szó. Camel opie OP-mert board előnyt generál, ami a paladin metában sosem rossz.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#43270) bepe79 válasza h3lios (#43269) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

Én ezt nem értem. Camel hogy OP, amikor 1-cost miniont generál csak és ha jól láttam, from each deck to the bf, és gondolom nem mindkettőt az én oldalamra (javamra), hanem mindkét játékosnak 1-et - 1-et. :F

(#43271) DaveNo1 válasza bepe79 (#43270) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Kicsit se lenne OP ha ellenfél lapját is a te oldaladra rakná... :U

You are not prepared.

(#43272) tomazin válasza DaveNo1 (#43271) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Fireball heropower után már egy 1drop nem oszt nem szoroz ;]

(#43273) F-ECT$ válasza bepe79 (#43270) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Akkor generál, ha a másik nem játszik 1 dropot a deckjében.

Dive ever, work never.

(#43274) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

EMBEREK !

Most érdemes Amaz-t nézni, most kezdett egy Rouge arénát, nagyon brutál Mech szinergiája van, kb. 8+ mech-el, meg ráépülő lapokkal. :D Van neki Foe Reaper is. :)

(#43275) emperorka

emperorka
(fanatikus tag)

Na csak összejött nekem is. Ráadásul a születésnapomon, ettől szebb ajándék nem is kell :DD

(#43276) fogtunder válasza emperorka (#43275) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

well played és isten éltessen!

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#43277) P00By válasza emperorka (#43275) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Mindkettőhöz gratulálok! ;)

(#43278) whitezo88 válasza emperorka (#43275) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

grat, dicklist, winrate?

I have a dream: mikor egy topiklakó nem cancer deckkel lesz legend hanem pappal, rugóval, warrival... ;]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#43279) M3oH válasza emperorka (#43275) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Godd Job,Happy Birthday! :C

(#43280) DaveNo1 válasza whitezo88 (#43278) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Mike pappal lett, ráadásul akkor akkor jóval gyengébb volt a pap mint most.

You are not prepared.

(#43281) saen válasza bepe79 (#43262) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

A left the game dolgot szeretem, nekem ritkán csinálják, viszont ezt az idő lejáróst ezt egyre többen. Nagyon idegesítő...

(#43282) emperorka

emperorka
(fanatikus tag)

Köszi srácok! Rank 3-tól mentem face sámánnal, addig dragon priestel játszottam, de nagyon lassú volt vele egy meccs. Meg az a helyzet hogy most a sámán szinte minden ellen jó, főleg a paladinok ellen, amivel most tele van a ranked. Winrate olyan 70-80 % között van, nem gondoltam volna hogy ilyen könnyen fog menni. Már csak azért sem mert szezon elején rank 10 körül ugyan ez a face sámán nem működött, szerintem még az 50 % győzelmi arány se volt meg vele.

(#43283) F-ECT$ válasza emperorka (#43275) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Gz! Decklist jöhet.

Dive ever, work never.

(#43284) KaraDani válasza emperorka (#43275) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Gratula és boldog szülinapot! :)

(#43278) whitezo88: Én nagyon szeretném nem cancerrel megcsinálni egyszer, de a CW most szerintem elég rossz lett, így hogy hirtelen a semmiből még a pap is megrépázza, papot annyira nem kedvelem, mint a warit, cancerrel nincs kedvem menni, úgyhogy 5-nél leálltam inkább :) Olaj rugót gyakorlom egy ideje, de az elég nehéz, plusz nagyon inkonzisztensnek érzem, de cserébe marhára tetszik. Majd egyszer összejön :)

(#43285) hrvp

hrvp
(fanatikus tag)

Asszem ezt a szezont rank14-en fejezem be. Egyszerűen semmivel nem enged nyerni. Hulladék kéz/húzás, és mindig counter az ellenfél. Tier1 deckekkel képtelen vagyok nyerni. Úgy néz ki elő kell megint venni a facehuntert... Nevetséges, eddig minden hónapban elég volt pár nap a mételyből és simán meglett a 10.

(#43286) F-ECT$ válasza whitezo88 (#43278) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

SLYM többszörös legend, bár azt nem tudom, hogy control deckkel is megcsinálta-e.

Dive ever, work never.

(#43287) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Strifecro versenyen Elises control pappal nyomul.

You are not prepared.

(#43288) emperorka válasza F-ECT$ (#43283) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

Itt van [link]

Annyit változtattam rajta hogy kivettem egy Unbound Elementalt, és beraktam helyette egy Elemental Destruction. Le is hozott egy pár mecsset szerencsére. :)

(#43289) h3lios válasza DaveNo1 (#43287) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Nagyon OP class lett a pap most. Tele van AOE lehetőségekkel, ami a rákos meta ellen mindig jó. Entomb miatt CW ellen is simán esélyesként indul. Elise pedig kézenfekvő, igazából a priest ha nagyon eldurvul az elején simán elhúzhatja a pakliját, ha jól ki a circle + cleric combo. :D

(#43290) hrvp válasza hrvp (#43285) üzenetére

hrvp
(fanatikus tag)

Nem tudom mi segített, hogy elhisztiztem az interneten, vagy hogy tényleg váltottam facehunterre. De azóta vereség nélkül lejjebb mentem 2 rankot.

(#43291) F-ECT$ válasza emperorka (#43288) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Egy Thalnos nem férne be, vagy nincs? (Vagy fölösleges?)

Dive ever, work never.

(#43292) hyperspace válasza emperorka (#43288) üzenetére

hyperspace
(őstag)

turn 5 lava shock-kal?

(#43293) F-ECT$ válasza hyperspace (#43292) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Én játszottam a Kolento féle verzióval, néha Lava Shock nélkül is value volt.

Dive ever, work never.

(#43294) emperorka válasza F-ECT$ (#43291) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

Látod ez eszembe se jutott, még anno nyitottam egy goldent belőle, be is akartam törni mert nem sokra tartottam, de végül nem volt szívem megtenni. :) Mondjuk egy horserider helyére simán beférhet, kis is fogom próbálni.

hyperspace: Pontosan. :K

[ Szerkesztve ]

(#43295) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

épp a napokban volt egy válogatásban, meg reddit postban, hogy castoláskor elmásznak a lapok. Nemrég Massan azért bukott egy meccset, mert eltolt egy fireballt, majd frostbolt, icalance kombóval akarta az ellent megölni. Na, ebből az lett, hogy az a két lap a fb után elmászott, és icelancet castolta a FB előtt... ez is csak egy bug, ami vagy 1 éve bent van.

Amúgy most épp télapó "skinje" van :D

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#43296) salaam

salaam
(senior tag)

Amikor az ellenfeled kicoinolja nat paglet :))

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#43297) F-ECT$ válasza salaam (#43296) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Tiszta 2014 feeling, nem? :)

Te meg smorc deckkel tolod?

Dive ever, work never.

(#43298) salaam válasza F-ECT$ (#43297) üzenetére

salaam
(senior tag)

Aha! Amióta LBYS feltette a competitive redditre a decklistet azóta szinte csak ezzel játszok (volt egy kevés reno lock a golden portré miatt), de lassan 500 meccs körül vagyok már ezzel a magel és utoljára a miracle rugó volt ennyire fun :)

[ Szerkesztve ]

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#43299) Sturdiridge

Sturdiridge
(tag)

heroic rafaam unleash kinek/mivel sikerült? priesttel próbáltam eddig, mert azt olvastam hogy neki vannak a legjobb lapjai hozzá, sokszor majdnem meg is lett, de aztán jöttek a topdeck- ek :D

[ Szerkesztve ]

(#43300) Redcaster válasza Sturdiridge (#43299) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Ehhez hasonló deckkel nekem sikerült elsőre. Annyi, hogy mivel nekem nincs Vol'jin, illetve csak 1 bgh és egy lightbombom van, így azok helyett 2 pandával játszottam és Harrison nem kell bele, én KT-t raktam helyette.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.