Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz M_AND_Ms #31155 üzenetére

    ez szép és jó, de akkor leírom, megkérdem még 1x - MILYET lehet használtból kihozni ennyiért ami jó ? márka, típusszám, beszerzési forrás ??? Ezt a 100ból használtan kilehet hoznit leírták vagy 10en, de senki nem adott meg hangfalat pl....ja de, valaki említette az általam is felvetett JBL-t. Ami már 1 éve nem kapható kb. Az "olyat ne" típusú hsz az semmi más, csak műmájer szakértés.

    jer1cho: ácsi, azért baromira nem innen indult a beszélgetés, én pl konkrét összeghatárt sem feltétlen adtam meg, csak egy közelítő értéket. Nem véletlen kerestem fel a topikot, talán mert tanácsot szerettem volna kérni , de egyre inkább realizálódik bennem hogy használhatót abból itt nem fogok kapni. Az meg mellékes, hogy a topic címében az sincs benne, hogy "....minden ami hozzácsatlakoztatható 500e HUF felett". Eddig egyetlen ember nem tudott épeszű érvet felhozni, egy cikket linkelni esetleg, egy boltot, hangfaltípust, márkát ajánlani, neadjisten egy komplett szettet, csak kb mint ami az apple topikokban szokott menni: minden más szar, ez szar, az szar. Ha valaki esetleg mondott volna egy típust, hogy figyi, igaz ez nem 70, hanem 110, de itt van egy cikk róla, kezdőnél ennél jobbat nem igen találsz, akkor nyílván megköszöntem volna, elolvasom/megnézem, és esetleg 1-3 hónapot még gyűjtök hozzá (türelmes alkat vagyok, az ideális notira több mint 1 évet vártam), de hasonlóan hasznos tanács még csak a kanyarban sem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák