Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    Ketózist milyen gyorsan lehet elérni? Olvastam, hogy edzés mellett hamarabb sikerülhet. Most vagyok a ketogén diétám második napján, egész nap szomjas vagyok, pedig megittam minimum 3 liter vizet, megviseltnek, fáradtnak érzem magam, és csak azért nem vagyok álmos, mert 6 embernek való kávét ittam meg (persze cukor és tej nélkül). Tegnap jól ment a fekvenyomás, a kocogás is, ma már nem. :D Volt ma már egy fosás is, szerintem a sok zsír miatt, nem vagyok szokva ennyihez. A fehérjét próbálom a normális -edzős- mennyiség alá belőni -1g/tskg-, hogy ezzel se veszélyeztessem a ketózis elérését, meg egyelőre a kalóriákat se vittem le nagyon, épp csak 50-100kcal mínuszban vagyok, először jöjjön a ketózis, utána a nagyobb kcal-csökkentés. A bevitt ch-m tegnap 20g alatt volt, ma is ennyi várható. Elképzelhető, hogy már most ketózisban vagyok, vagy ha nem, kábé mikorra érem el ilyen feltételek mellett? Az agyam gyorsabban alkalmazkodik a ketózishoz, ha többet edzek, kocogok, mozgok? Hogyan lehetne elérni, hogy gyorsabban alkalmazkodjon a ch-mentes élethez, a megváltozott energiaforráshoz? Az egészből ugyanis ez a fő baj, kezdem kicsit tompának érezni magam.

Új hozzászólás Aktív témák