Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Dicker #106331 üzenetére

    na de én 198 magas vagyok, kinyújtani nem is tudom a lábam a gépen ami mondjuk számomra jó mert nem tudom kiakasztani a térd izületet és nem k*rom el vele mint a sok csaj aki minden kinyomáskor kifeszíti a lábát...
    leengedni persze hogy nem tudom annyira csak a két tartó közé max mivel akkor már lefejelném a térdem :D
    140kilóval szerintem elég príma, és lábnap utáni 2. napon menni nem tudok olyan finom.
    guggolok mellette rúddal de ott még csak 70kilóval megy igaz jövőhéten már meg akarom nézni 80 mit ad


    meg van hack guggoló is ott mivel batár nehéz maga a keret (kb. 30kiló azt mondták) csak 2x20kilót raktam rá és úgy is kellemes :D

    mellé ülő vádli gépen 70kiló plusz a saját 115kilómból is megy rá valamennyi
    hason fekvő combhajlító gépen 35-40kilóval toltam
    lábnyújtón meg 80kilóval de azt 90-re akarom emelni jövőhéten biztos ami biztos
    így 3hónap után amiből inkább 2hónap 2hét komolyabb edzés egész jól haladok és párom is
    nálam a mell ami nagyon fika, akárhogy akarom 50kiló fölé nem tudok menni még fekve nyomásban
    és inkább csinálok 4x10-et 40kilóval

    bicepsz és váll is nagyon megy illetve a hát is szépen fejlődik
    széles húzódszkodásnál 108kilós ellensúllyal kezdtem még januárban most meg már csak 58kiló kell úgyhogy szépen megy az :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák