Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    Voltam vasárnap reggel. Push day (illetve csak mell-váll mert sietnem kellett)

    Fekvenyomás 5*5 volt.
    OHP 10-8-6 15 ismétlés (legalábbis ez a cél de más volt a rúd és nem emlékeztem jól szóval túllőttem)
    egykezes nyomás ferdepadon, tárogatás gépen, oldalemelés (nagyobb súllyal alsó részismétlés, majd csökkentett súllyal normális) nyomás gépen párhuzamos fogással.

    Ez reggel volt edzés előtt kv, kókuszolaj, izolátum (Kiefer apánk is büszke lenne rám... ;] )

    Ezután délelőtt vagy 3 órát kertet ástam havernál, elég jól bírtam még magam is meglepődtem..

    Tegnap pull day.

    Kísérletezek a snatch grip rack pull-al = azaz szélesen fogom a rudat és kb térd alól indul a rúd (jobb lenne kicsit lejjebb de nem tudom úgy beállítani) 5*5. kétx 140kg volt a "csúcs" széria kíváncsi vagyok meddig bírja a csuklóm a gurtnizást meg a kicsit azért nem annyira kényelmes csuklószöget.

    Szuperszettben párhuzamos fogású húzódzkozás extra súllyal (12.5kg kézisúly a derékra akasztva az utolsó kettőben) progresszálás egyre több sorozatban a csúcsszéria súlya.

    egykezes evezés 4*8-10
    lehúzó gép fordított fogással

    kábeles egykezes evezés (fűnyíró evezés néven is fut) szuperszettben köteles letolás merev karral 2 sor.

    Álló bicepsz rúddal 4x8-10, ferdepadon kézivel ülve, aztán állva majd néhány kalapácsos, felső csigán lehúzás bicepszre (hát ezt annyira talán nem éreztem)

    Vádli, hátsó váll gépen, és vállvonogatás kézivel..

    Edzésen nem éreztem, de estére ütött mint a tehervonat, alig élek ma is..

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák