Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Ijk #1669 üzenetére

    én pl. moziba járkálok haverokkal ezerszer jobban kikapcsol mint 1 discos este... a grillezés is jó meg az úszás csak ugye mindenhova nem lehet őket sem elrángatni... meg nehéz találni ilyen társaságot ami, hogy is nevezzem ilyen "lightos" dolgokat művel...

    Pedig nálam ezerszer többet ér 1 ilyen "lightos" nap mint egy szétcsapós buli...
    Múltkor az a kidöglős hullócsillagnézős cucc is sokkal jobban esett mint, hogy elmenjek bebaszcsizni és másnap K.O. legyek... :K

    Jah, hát igen ha van barátnő akkor el tudja magát foglalni az ember bőven...
    Főleg pesten, mert bemész körbenézel sétálgatsz felmész gellérthegyre stb... kiültök dumálni 1 kis kaja mellé vagy valami...
    Ha meg otthon marad az ember filmezés vagy környéken sétálás vagy fagyi stb...

    Én mondjuk 1-1 sört sosem dobok csak úgy be... bor még úgy ahogy elmegy ha van hangulat, de az sem általános, hogy borozok... ha meg mégis iszok 1 kis bort akkor ha 1 decit megiszok magában már sokat mondtam... :U
    az utolsó ilyen lightos borozós dolog a hullócsillagnál volt meg amikor a finn csajok itt voltak, de velük pl páleszt "kellett" innom... :( :DDD

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák