Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Kissé meglepetten olvastam ezt a hírt: Community Goal: The Colonia Exodus Itt az áll hogy (amennyire jól értelmezem az angolommal) a Thargoid-ok fenyegetetsége miatt rengetegen Coloniára menekülnének.
    És a cél az hogy legyen elegendő áru a 22.000 Ly-re lévő lakható zónában. Emiatt játékosoknak teherhajójukkal van lehetőségük nagy mennyiségű árút vinni a megadott állomásra. Deee! 1 hétig? Sztem nem is lehet megtenni ezt az utat 1 hét alatt, különösen ha teherhajó, amik csak kisebb ugrásokra képesek?! Én a DBX-rel tettem meg potom 1 hét mínusz 12 óra alatt! :U
    Nem gondoljátok hogy kicsit már uncsi lenne az h összes CG 1 hétig tart? Nem kéne változatosság? MINDIG ugyanezt a szöveget írják: "... and will run for one week. If the final target is
    met earlier than planned, the campaign will end immediately
    ."
    Amúgyis ha ennek a hír lesz későbbi hatása és az emberiség nagy része tényleg Coloniára menekül, akkor a Colonia rendszernek a Security szintjének is emelkednie kellene, nem? Amikor okt. 14-én ott voltam, csak "low security" volt.

    Utolsó kérdésem: A Hyades Sector DR-V c2-23 (ahol van a Dav Hopes) mióta lett low secturity-s? Emlékeim szerint amikor még augusztus közepén ott jártam először, még csak anarchy volt. Gondolom a sok játékos látogatás miatt lett jelentősebb ez a rendszer. (van erről hír a GalNet-ben?)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák