Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Ch0b #16447 üzenetére

    "Nem is tudtam, hogy ez a FAS egy rammer ship"
    -
    Valószínűleg azért, mert nem is az. :N Ahogy már írtam, az én tapasztalataim rohadtul mást mutatnak, mint amit abban a videóban 4.53-tól látni lehet(link). Szerintem eleve a legtöbb ütközés kimenetele erősen változó. Hogy a véletlen alakítja a dolgot, vagy van valami fizikai modellezés, azt nem tudom, de a két véglet között bármi történhet. De, gondoltam, egy IPSZ tag nem hátrálhat meg a feladattól, hát utánanéztem az állításnak. Mondjuk akkora barom még én sem vagyok, hogy elsőre mindjárt egy szalonállapotú Anakondán teszteltem volna a dolgot(ahogy az illető azon a videón egyébként megteszi), hanem egy meglehetősen lepukkant, rusnya birodalmi "ékkövön" kezdtem. Képes voltam a kísérlet kedvéért előbújni a háta mögül, és a csövei elé állni(lásd videó - link). Négy pötty a shield-re, és uccu neki. Igaz, a légzsákok nem nyíltak ki, de azt nyugodt szívvel állíthatom, hogy az én videómon picit máshogy alakultak a dolgok, mint az illetőén. De ugyanezt eljátszottam egy makulátlan DBS explorer-el is. Neki majdnem 0-ra ment le a pajzsa, de az eset után már nekem is csak egy sovány karika árválkodott a kijelzőn. Úgyhogy a magam részéről arra a következtetésre jutottam, hogy az "ökleléses" módszer maradjon csak meg a bölények sportjának(a dologhoz az is hozzátartozik, hogy nekem csak 3 db SB volt fenn, de olyan gyökeres az eltérés a videó, és az én tapasztalataim között, hogy nem hiszem, hogy ez lett volna a döntő) Ja, és persze az is lehet, hogy valamit én bénáztam el. :F
    Mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogy az ominózus "gázoljunk le mindenkit, aki csak szembejön" videó láttán hány Assault ship pilóta állt másnap sorba a biztosítóknál egy-egy kondával való "próbarandi" után. Higgyétek el, ahogy a székely mondás is tartja, a medve(meg a konda) nem játék. :N
    -
    Más - Nem különösebben szenzációs a történet, csak furcsa. Kiszedett egy Courier. Jól van, legyen, throttle le, SC-ből ki, mivel ott épp wanted vagyok, távolságtartás, hogy ha clean az illető, akkor csak továbbálljak. Aztán egy pillanat alatt olyan forgalom lett, mint egy zsúfoltabb nav point-nál(videó - link). Először azt hittem, hogy a wing-jei, aztán meg hogy a security küldött egy egész légiót a nyakamba, de nem. A zömük clean volt, és le sem tojták, hogy ott vagyok. Úszkált ott Orca-tól elkezdve Pythonon át Asp-ig meg DBS-ig minden. Csak úgy kíváncsiságból végigböngésztem a terepet, és a végén össz 17 db hajót számoltam össze.
    -
    -
    rtitusz - "Tudtátok, hogy be lehet glitchelni a forgó lakógyűrűbe az állomáson"
    -
    Azért ez elég durva baki az ED-től. Ami pedig a grafikát illeti, ha nagyon visszafogott akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy lesújtó. De mivel nem akarok az lenni, ezért inkább úgy fogalmaznék, hogy f*s. Ez még egy a 2000-es évek elején íródott low budget játéknál is csak egy savanykás mosolyt váltott volna ki még a kevésbé igényes felhasználókból is. Kár, mert egyébként eddig a játékban erre nemigen lehetett panasz.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák