Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz rtitusz #12041 üzenetére

    A Clippert itt is rózsaszínnel jelölik, ez már nem lehet véletlen. Ha valaki a feláras üléshuzatot választja hozzá, akkor kap mellé egy retikült is :D :D :D :DD :D :D :D
    -
    baphomet - Már megbékéltem, végül is mit is várhat az ember egy ármánykodó Duval vazallustól, vagy ahogy a szakirodalom említi, Duvalzallustól. :)
    De ez a birodalmi CZ legalább sokkal könnyebb(ahol eddig voltam, ott majdnem mindig egész falkák szakadtak rám, itt ritkábban), ráadásul tele van bontásra váró Clipperekkel. :K
    Mellesleg érdekes, hogy a legtöbb hajó 1.3 óta sokkal komolyabb ellenfél lett, de a Clipper nem(meg a konda sem). Pont olyan bután nyújtogatja azt a hosszú nyakát, mint eddig(ha ügyesen, oldalról cserkészi be az ember, akkor az Asp, és a Clipper vissza sem tud lőni). Egyszer elszúrtam a megközelítését(egyszer? sokszor, és sok mindent) és pont a csövei elé pottyantam, de olyan távol vannak a HP-i, hogy simán ellövöldözött kétoldalt mellettem.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák