Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Gsx-rr #50406 üzenetére

    Magamból kiindulva biztosan nem úgy árulnám a kocsimat piaci áron, hogy előtte a fentebb sorolt dolgokat 1,5m Ft körül ráköltöttem, hanem akkor, amikor ilyen költségek felmerülnének, de tudom h nem használnám már annyit a kocsit h ezt ráköltsem.

    Hát figy, pont múltkor láttam németeknél vmelyik 535d-t 313ezer km-rel tök szép állapotban full extrában (de tényleg) és az ár is teljesen alacsony szinten volt. 3 napig volt fent! Később ugyanezt a kocsit 180ezer km-rel hírdették :U , csak már itthon, és legalább 2m Ft-tal drágábban. Az egy akkor 4 éves kocsi volt btw., de láttam már 2 éves 211ezer km-es 3as bmw-t is :DDD , és ugyanúgy nézett ki mint egy 80ezret futott, gondolom az is kevés km-essé vált később.

    Ez nem ijesztegetés, DE kifoghat akár egy ilyet is, benne van a pakliban.

    Az is jó kör volt, mikor haverom 3 éves 3as coupe-kat nézegetett, és 5ből 2ről kiderült h balesetes volt, egy 3. pedig konkrétan 2db autó volt a B oszlopnál összehegesztve... Végül talált normálisat, de nem egyszerű, és könnyen pórul lehet járni.

    Reméljük a kollega jót választ majd, de 1,5m Ft legyen félre téve, biztos ami biztos, ez lett volna a lényeg.

Új hozzászólás Aktív témák