Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    Ha már gumi téma, segítsetek már egy kicsit nekem. :)
    A Z4-en egy 17-es alufelni szett van, téli gumival.
    Nyárra akarok egy nagyobb felniszettet, meglepően nyári gumival. :D Yokohama Advan Neova AD08-at szeretnék, de ez még odébb van
    Találtam egy jó állapotú és jó árú gyári felnit, BMW Double Spoke Style 71, 18" kétszéles, ET47/50. bár most már 1 hónapja csak érkezik hozzám... :U
    A gyári méret ugye 18"
    ET47 - 225/40R18
    ET50 - 255/35R18
    Külföldi fórumokon látom, hogy sokan 19"-on mennek... mennyire javasolt vagy sem?
    Illetve ha igen, ott milyen ET méretű felnit kellene néznem? - külföldi fórumokon aztán olvasok mindenfélét...
    Maradjak a gyári méretnél?
    A hezitálás oka, hogy a gyárinál tetszetősebb felninek örülnék, de mondjuk a feleslegesen nagy súlynak se látom értelmét, amit a felni méret okoz.
    van ugye egy eibach rugós ültetésem, nem szeretnék lukra futni, hogy beleér a kerékjárati ívbe...
    Mondjuk nem vagyok teljesen biztos benne, hogy gyári a felni... "made in italy" felirat van rajta
    Ilyen a 18"-os

    ez a belső fele

    Leginkább valami peremes felnire vágynék, vagy króm+fekete színben, vagy fekete és bronz színben.
    (ha ez a gyári lesz, akkor megy szintereztetésre, a bronz ellen a bmw kék logós kupak és jelek szólnak, am i a fekete és króm kombóval viszont szép)
    Adhatnátok tanácsot, még van időm tavaszig... :)
    Köszi. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák