Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elbandi2

    tag

    Sziasztok!
    Relatív friss BMW tulajként beköszönök én is. Pár hónapja vettem egy E46 330ci SMG kupét.
    Régi vágyam volt, és mivel mostanában már nem kell sokat mennem, így megengedhetem magamnak, hogy hobbiautót tartsak. A kocsi angol volt, és (bár ez gondolom sokakat megbotránkoztat) magam építettem át balkormányosra. Autószerelő vagyok, és általában olyan kocsikat szoktam venni magamnak, amin van valami munka. Na ezen volt bőven :) . Most indul a papírmunka, hivatalosan akarom engedélyeztetni.
    Hogy miért angol? Nézegettem egy ideje a hahu-n és a mobile-n a kínálatot, és meg kell hogy mondjam, hogy ami hasonló garantált futásteljesíményű, és állapotú lett volna az kb. egy millióval többe jött volna ki. Bár volt olyan pont mikor a kábelköteg cserét, és átalakítást csináltam hetekig, hogy azt mondtam: bár adtam volna ki érte többet, de ebből elég :D
    Célegyenesben vagyok, nagyjából az utolsó simításoknál tartok, ill. várok még egy adag belső alkatrészt egy bontott M3-ból. Remélem hogy nemsokára rendszámozódik, és használatba vehetem :)

Új hozzászólás Aktív témák