Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz LonGleY #41634 üzenetére

    Félreértettél. Nem kell kilőni, a hívásfogadás (vagyis az állandó aktív állapot) a programokban választható lehetőség (legalábbis azokban, amiket én próbáltam). Az ActionVoip csak annyiban épül be, hogy a rendszer hívásmenüjében megjelenik, mint a híváshoz használható alkalmazás (persze csak akkor, ha nincs beállítva vmi alapértelmezett). Egyébként saját tárcsázója és hívásmenüje van, választhatóan mutatja a kedvenc, VOIP, vagy az összes kontaktot. Szerintem korrekt. Arról nem is szólva, hogy állandóan mutatja a pillanatnyi egyenleget, az adott hívás tarifáját és a hívás végén az adott hívás összköltségét. A hívás/költséglista pedig a honlapon bármikor visszanézhatő. Jé, "kedves", hazai szolgáltatók! Lehetne így is? A Reenger -t csak egy rövid hívás erejéig teszteltem, de saját tárcsázó abban is volt. Mivel ennél a Viberhez hasonlóan a telefonszám az acc. azonosító is egyben (csak külön számmal), így tulképp egy vezetékes telószámot hívsz. Ezt teheted bármilyen esztközről, de accountból ingyenes. Persze az accountos verzió csak akkor működik, ha a fogadó oldalon be van kapcsolva a Reenger hívásfogadása. Ami a minőséget illeti, a G729 -es kodek miatt is a Reenger az előnyös.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák