Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctibor

    senior tag

    válasz SimonJanos #101900 üzenetére

    Egy dolgot még megpróbáltam, de várni kell, hogy beválik-e, hiszen csak napi 1-2 alkalommal dobja a hirdetést. Szóval:

    Van egy progi, a Nagyító, ami a korábbi hüvelyekben benne volt, de az ujabbakba nem teszik bele. Kibányásztam netről és telepítettem. Rendesen települt is, de - nem tudom, miért - nem került ki a program ikonja egyik kezdőképrnyőre sem. Ezért letöltöttem a Shortcut Customizer appot Playből, ami erre van: linkeket hoz létre a kezdőképrnyőre bármihez: app, kép, dokumentum, stb. Ezzel már tudtam ikont csinálni a Nagyítónak és tökéletesen működik.

    Igen ám, de a Shortcut Customizer hirdetéseket is tartalmaz. Mivel ritkán használod, hiszen ha létrejött a link, akkor azt nyomogatod, nem pedig a létrehozó progit, lehet, hogy kitaláltak a megalkotói ezt az egész oldalas förtelmet...

    Mivel szükségem van a progira (más hasonló appok nekem 6-os Android on nem működtek), az lett a megoldás, hogy megvettem a Plus változatát 800 Ft-ért, abba nincs reklám. Illetve: meglátjuk, tényleg megoldás-e, vagy kidobtam 800 forintot :F

    Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Új hozzászólás Aktív témák