Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joker1220

    őstag

    válasz wwenigma #74820 üzenetére

    Azért gyanakszom a legjobban a frissítésre mert a Január 5. -én kiadott patchig semmi baja nem volt a gépemnek.

    Azóta csak egyre rosszabb a helyzet, először csak 2-3 fagyás volt, aztán már hetente egy legalább, most ott tartok hogy minden nap vagy másnap fagy. És totál random, valamikor böngészés közben, valamikor játékban, valamikor attól is szétfagy hogy RDP zek a másik gépemre.

    Egyébként azért nem gyanakszom a memóriára, mert eddig ahányszor memória gondom volt, bármilyen gép esetében ott kékhalálozás volt meg újraindulgatás.

    Proci probléma esetén tapasztalataim szerint jellemzőbb ez a fajta szétfagyás.

    Vagy a procim döglődik, amit meg azért kétlek mert 3 órát futott a Prime95 Blend teszt hibátlanul ami ugye nem csak a procit hajtja meg 100% hanem a ramot is 90%, vagy ez a nyomorult frissítés vágta haza a gépem.

    Ettől függetlenül nyomok egy 4 órás memtest86 -ot is.

    U.I:

    Havernak ugyanilyen deszkája és ugyanilyen procija van mint nekem és neki is ugyanígy random fagyogat szintén az ominózus patch óta. Ezért is nagyon gyanús nekem ez a dolog. Ennyire nem lehetnek véletlenek, nem!? :))

    [ Szerkesztve ]

    ,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

Új hozzászólás Aktív témák