Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz Darkylmx #71644 üzenetére

    Szerintem nincs ilyen lista :D és őszintén nem is értem a miértjét és létjogosultságát sem fentebb leírtam miért.
    8xxx szériában TDP-át tekintve a 8320E a legjobb viszont ez részben annak is köszönhető, hogy alapból csökkentett órajellel megy a 8320-hoz képest. Frissebb gyártás javulhatott a minőség értékelhetően szerintem nem veszed észre. A Gyári TDP értékeket meg onnét, hogy átlövöd az órajelet 4GHz-re el is felejtheted.

    Többi pedig szerencse bolygó együttállás és egyéb dolgok függvénye. Részemről ennyi szerintem minden kérdésedre kaptál választ.Ezek a CPU-k ennyit esznek ez van ezt kell szeretni arra nem adtál választ még mindig, hogy miért ilyen fontos a max 140w. Milyen célra lenne használva a konfig stb de végül is mindegy.

    Ha a villanyszámlán akarsz spórolni akkor többet spórolsz ha 2 szobában kicseréled a hagyományos izzót led-es izzóra mintsem ezen a legkisebb fesz/4ghz dolgon pörögsz ;).

    (#71645) MK VII : Egy pöppet :P

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák