Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    válasz eldiablo #56463 üzenetére

    őszinte leszek és bunkó:

    kurvára igazunk van Hackeeeee-vel de nagyon nagyon rossz napom volt és veszettül lusta vagyok kikeresni neked a hivatalos specifikációit az FX arhitektúrának ezért csak ezt küldöm el neked ami a gigabyte hivaltalos am3+ pdféből van

    annyit fűznék hozzá hogy nekem is ment a 4 darab ram 2000mhz-en de egy idő után nagyon instabil kezdett lenni, eredetileg 2 darab rammal meg sima ügy volt, hetekbe tellett rátalálnom az információra hogy mi okozza ezt, ezért szóltunk nektek a tapasztalatainkkal mert komoly turkálás-nyomozás után kiderült hogy "csöcsre-szaladtunk" Hackeeeee-vel

    az hogy neked ilyen frekin megy 4 darab rammal hatalmas szerencséd van :K
    bár hozzátenném rohadtul gyakja a memvezérlőjét a procinak, mivel annak 2 csatornája van, tehát 4 ramnál 2 ram/csatorna (ellenben az új inteleknél ahol valós 4 csatorna van)

    mert amit szintén nem tudnak sokan hogy már NEM az északi híd kezeli a ramot, ez átkerült a prociba
    innentől kezdve (mivel később de az intel is követte ezt) megszűnt az FSB azaz front side bus fogalma, és már csak reference clock van amiből minden más órajelet képez a gép

    azt nem tudom hogy nálad a proci vagy a ram akarja takarni az űber szar példányt ezért írtam hozzá ezt a kis fsb-memvezérlő stb mondókát

    ui.: bocs nem beszólni akartam

    [ Szerkesztve ]

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák