Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inspiroyhome

    aktív tag

    válasz Whysperer #55787 üzenetére

    Hát, akkor ne adj neki többet. :D
    Igen az, imádom, nagyon jó hűtő. Valaki innen javasolta, amiért hálám üldözi. ;)

    Én gondolkoztam rajta hogy melyik a jobb, a magas fesz, elég nagy hőtermelés azért, hogy legyen 1ghz overclock.

    Vagy, hogy minél alacsonyabbra vigyem a feszt és hőt, és így maradjon 4.0ghz-en. Nálam inkább ez válik be, oké hogy van benne tartalék, de szerintem van egy olyan pont, ahol már nem mindenkinek éri meg tovább menni.

    Esetemben ha nagyon egyszerűen kéne megfogalmaznom, kb 20 fokkal volt melegebb a proci, amikor egy 1 perces rendert 50 másodperc alatt csinált meg. Ebből le lehet vonni a konklúziót.

    Közben kész lett a videó, mindjárt feltöltöm. Rájöttem hogy a mérő voltampert mér, ami ugye elméletben watt, gyakorlatban viszont nem annyira. (?)

    táblázatot sajnos már nem nagyon van időm csinálni, majd később összedobok egyet, vagy ha itt van vállalkozó szellemű, megköszönném neki is. :)

    Egyszerűen imádom ezt a Sony vegast, főleg mikor az előnézeti kép teljesen máshogy néz ki mint a végleges.. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák