Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MontyCrew

    senior tag

    válasz Borokafa #4688 üzenetére

    a Heatkiller, az elég jó minőségű vízhűtés alkatrészeket gyárt, azért is ilyen az áruk, és minden a hőleadó radiátorokon múlik, hogy mennyi és milyen van:) blokkok között maximum 6-7 fok eltérés lehet. Nekem már adott a vízhűtő rendszerem, csak nekem még a sandyn van, amit nemsokára vált egy kisebb amd, amire külön blokkotk ell majd venni, ami hasonló lezs mint a kollégáé:)

    Meg sokan az elején nem azért rakják össze a vízhűtést, mert annyira jó. PL az én első rendszerem sem volt kimagasló teljesítményű, viszont már akkor annyira dizájnosra sikerült megcsinálni, hogy a számítógépem nem csak számítógép volt, hanem a szobám egyik díszítő eleme is,, mostanra már eléggé jól megcsináltam, ugyanis ha valaki ebbe belekezd, egyszerűen lehetetlenség abbahagyni, mert az a halk més hatékony működés, ami a vízhűtéssel párosul az valóban leírhatatlan. Nemrégiben kellett tápot cserélnem, mert már idegesített a hangja,, 2 Teljesítményben is nagyon jól szerepel, majd ha meglesz a pirosak egyik procija úgy is posztolok hogy mit sikerült kihozni milyen melegedéssel:) Nagy átalakítások lesznek a napokban:) Ha erre jársz nyugodtan betérhetsz megnézni :R

    Bocsi az OFF-ért :DD

    és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

Új hozzászólás Aktív témák