Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Habugi #46353 üzenetére

    Nincs csalodas, jo kis eredmenyek ezek :) Tegnap felkentem a pasztat, 5.3Ghz-al meregettem parat, de most nincs hozza sok kedvem finomhangolni :) A paszta eleg jonak tunik, folyekony fem, tiszta terminator cucc :)

    1.53V on mentem 5.3Ghz-re de tobb kraft kell neki, vagy nagyon aprolekosan beallitani, a sok tulora miatt nem igazan van hozza kedvem, majd valamikor atkabelezem az egesz gepet mert most kupi van es akkor lehet lapot is cserelek. Ha valamelyik este megkattanok akkor meg barmi lehet :)

    Addig told ide az eredmenyeket cinebench-rol, este megrendelem a Memoriat (mert igen is sokat szamit, amit kineztem 2133Mhz-es kell vagy gyorsabb a jelentos tuning miatt ;] Alacsonybol nem sok jo van ami bir ekkora tuningot is jo sebesseggel )

    Ha kell kihivas csinalok en, max elegetjuk a valamit:) :Y

    szerk: azert is vagyok ilyen lusta mert kezdek atallni Linux/IT security iranyaba es most el vagyok kalandozva :)

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák