Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    EnterR, miklosss2012:

    Kösz! :R

    Azt hittem csalódottak lesztek, nem ezt ígértem. Én csalódtam bevallom, nagyon beleéltem magam az 5.3 fölötti bootba a teszteket megelőzőleg, biztosra vettem az illúziót hogy majd itt fogok benchmarkolni is. :O
    Nemrég a WD okán 1.4V-ot adtam a CPU-NBnek, reggel azt vettem észre, hogy nem szórnak annyira physics eredmény ügyileg a 3DMarkok 2500/2500on 1.36V-al, mint 2600/2600on 1.4V-al.
    Azért jó ez a popszakma, mert amint egy kérdés/"probléma" megválaszolódik/megoldódik, három újabb lép a helyébe. :DDD

    (#46352) Yllgrim:

    Kösz neked is!
    Kíváncsi vagyok a laboratory pasztára mennyit tudsz nyerni vele :K, fogalmam sincs egyébként miért van végük 5.2-n, gondolom te is FSB mókolással csináltad ha ezt tapasztaltad, mindenesetre ha rájössz szólj.
    A legnagyobb bajom az, hogy 5.2 fölött nem kékhalálozgat, így fogalmam sincs mi baja.
    5.2-5.3 között jobb szó híján esetelges az eredmény és a Vantage már kivág.
    5.3 fölött meg szimplán merevrefagy vagy a procitesztek közben, vagy a kombinált tesztekben.

    Hőmérsékleti gondja tuti nincs, alaplapi NB kapott ventit (majd csinálok róla képet, egy régi core2duo gyári 6centis ventije műanyag foglalatostul egy a VGA pcb hűtésére is használt sínre felfogatva, kábelkötegelővel, még Intel matrica is van rajta.., kabaré :K ;] ), VRM nem melegszik, proci is komfortzónán belül.
    Valszeg simán itt van a 8320as vége, elvégre 2Ghz tunning. Esetleg alaplap, táp vagy memória. :U

    Ezt a kinek kell utolérnie kit dolgot majd megbeszéljül, ha laboratory pasztával lenyomtál pár Vantage/2011/Cinebench tesztet..! ;] :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák