Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-28 15:05:36

Mobilarena

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#15501) V/ válasza szemmelver (#15499) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Nem kötelező az értékelés adása, nem foglalkozik vele, vagy elfelejtette.

(#15502) A texasi válasza peestike (#15497) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Nekem 3-ból 3x észt posta volt;
ezért írtam ...

(#15503) KutyiHU válasza Mr.Pentele (#15495) üzenetére

KutyiHU
(lelkes újonc)

Hali, November eleji rendelésem Aliexpress Standard shippinggel jött. Maláj postás volt, és lehetett követni szépen!

(#15504) V/ válasza KutyiHU (#15503) üzenetére

V/
(Topikgazda)

MY volt a vége? Mert az oké.

[ Szerkesztve ]

(#15505) Juditta_56 válasza Mr.Pentele (#15495) üzenetére

Juditta_56
(fanatikus tag)

Nekem nyár óta négyből három LP+14 számos volt, ami csak (ha egyáltalán) részlegesen követhető, egy meg szabályos svéd postás, RE123456789SE.

Úgyhogy inkább választ a kínai postás regisztráltat, akkor még pudingozhatsz is... ;]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#15506) szemmelver válasza V/ (#15501) üzenetére

szemmelver
(fanatikus tag)

Tudom, hogy nem kotelezo. Gondoltam rakok melle kepet, mert az meg nem volt ott, hogy megis milyen. :)

SAMSUNG EVO+ Micro SD kártyák eladók! Érd. Privátban.

(#15507) Flashget válasza Juditta_56 (#15505) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

11,11, rendeleseimbol az egyik AT vegzodessel volt, ezt kaptam meg elsokent kb. 4 het utan, masik harom rendeles CN, Ketto megjott mar lassan 2 hete, de a harmadik meg mindig nov.23 ota pudingolva hagyta el a repteret allapotban van. Kivancsi vagyok szilveszterig tortenim mar vegre valami ezzel vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#15508) MittuDomain_

MittuDomain_
(senior tag)

Sziasztok!

Valaki tudna ebben (#15485) segíteni?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#15509) szunya1 válasza MittuDomain_ (#15508) üzenetére

szunya1
(PH! addikt)

Vagy alinak elmeséled a történetet és panaszkodsz, vagy ha vannak embereid, kiküldöd Kínába őket és rákényszeríted pár mordály halántékhoz tartásával az eladót a postázásra a rendelési áron. :D

(#15510) MittuDomain_ válasza szunya1 (#15509) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Szóval no way, vessek rá keresztet.
Ez is válasz, köszi, csak eBay/GB/BG azért jobban védi a vevőt ilyen esetekben.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#15511) szunya1 válasza MittuDomain_ (#15510) üzenetére

szunya1
(PH! addikt)

Ali még bőven dönthet a javadra ( bár erre az tud válaszolni, akinek volt már ilyen esete ), nekem még nem volt, de vannak itt nagyon profi rendelők, hátha tudnak ők valami okosat mondani neked. :K

(#15512) A texasi válasza MittuDomain_ (#15508) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Ha az eladó azt kéri, hogy fizess még x összeget;
akkor nyilván nem fogja teljesíteni a rendelést
az általad fizetett áron:
tehát hosszabbítani is felesleges.

Ha az eladó a határidő lejártáig nem küldi a terméket;
az AliExpress automatikusan visszautalja a pénzed.

(#15513) PainKiller13

PainKiller13
(őstag)

Úgy látom kezdi magát utolérni a posta, 4 csomagom váltott beföldi feldolgozásra továbbítva feliratva, 4 még mindig célországba elküldvén van, de remélhetőleg ma azok is váltanak :)

(#15514) szunya1

szunya1
(PH! addikt)

Áááááá, Osztrák Posta eddig a saját nyomkövetőjében nem jelezte az országba való beérkezést, mostantól ott jelzi, ellenben nem megy infó ki a nemzetközi trackerek felé. :U Ma átváltott az állapot "Departure from country of origin" -ról "Item ready for international transport" -ra. A legjobb, hogy se németül ( Sendung für Auslandstransport bereit ), se angolul nem találtam ilyet státuszt a google-n. :D Ez szerintetek mit jelent? F@sz ki van ezekkel az beírásokkal, miért nem egyértelműek ezek ? Ez valami titkosítós kiscserkész módi, vagy mi a szösz ? :)

[ Szerkesztve ]

(#15515) szunya1

szunya1
(PH! addikt)

Az ePacket befutott az országba [link] szóval nem hülyeség ezzel rendelni, azért 10 nap körüli célba érés nem rossz ebben az időszakban.
Azért az érthetetlen miért nem scannelik a feladó rendszerekbe is a cuccokat, így simán letagadhatóak. ( bár gondolom rápillantanak a fogadó ország posta rendszerébe is ) Előző mondat visszavonva. :)

[ Szerkesztve ]

(#15516) internetezoo

internetezoo
(senior tag)

Megjött a másik termék szingapúri postával. (nov.16)
A SunYou féle (11.11) postás nem jött még meg.

(#15517) trassher

trassher
(PH! addikt)

Sziasztok! Ezt a csomagot érdemes még idénre várnom, vagy mire kezelik, kihoznák már újra ünnep?

Redmi 3 Pro

(#15518) bul07

bul07
(PH! nagyúr)

November 15-ei rendelés
Order Status : Finished
Product Action : Confirmation Timeout (Open Dispute)

Én nem csináltam vele semmit, mert még nem érkezett meg, mégis Finished
Mi lehet az a Confirmation Timeout?

Nyithatok rá ügyet, de még hamar van, viszont meg teszem mert félek hogy eltűnik a lehetőség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A5 (2016) / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510 / Samsung UE48H6400

(#15519) Lauda válasza trassher (#15517) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)

Van ra esely, nekem 10-en erkezett meg az orszagba egy ora es 16-an csomagoltam ki.

(#15520) V/ válasza trassher (#15517) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ha erre vált Belföldi feldolgozásra továbbítva azután 1-2 nap

(#15521) internetezoo válasza trassher (#15517) üzenetére

internetezoo
(senior tag)

Amit ma hozott a postás az országba dec. 16-án jött meg.

(#15522) trassher válasza Lauda (#15519) üzenetére

trassher
(PH! addikt)

Kíváncsi leszek rá. Eddig ez eddig a leghosszabb rendelésem de ugye ebben benne van a 11.11 és a karácsony is.

V/: Itt felém inkább 3-4 mivel kis település, 1 postás van, az is fél 1-kor már a kocsmában. :DDD

internetezoo: Ez alapján meglehet, hogy ez újévi "ajándék" lesz.

[ Szerkesztve ]

Redmi 3 Pro

(#15523) szunya1

szunya1
(PH! addikt)

Zsíroskenyér. :D Mégiscsak jó a Kínai posta, ezúton kérek elnézést tőlük ( tőletek ) a korábbi agymenéseimért. A sima légipostás cuccok is megjöttek, vámeljárás alól egy óra alatt felszabadultak, ( az ePackettel egyetemben ) ráadásul nincs sarc egyikre sem és már a szállító kocsin vannak. Nagy meglepetés lenne, ha holnap délelőttre nem érnének ide. :C Tudom, hogy óriási nagy öröm nektek is, hogy megosztottam ezen infókat veletek és nélküle talán még aludni se tudtatok volna. :Y :D Hmm mégiscsak benne vannak a nemzetközi trackerekbe a scanek, akkor igazam volt, hogy a ch post forum adminjával vitatkoztam egyet ( át akart verni a dög ) [link]

[ Szerkesztve ]

(#15524) szoszo75

szoszo75
(fanatikus tag)

Én 11.12 óta várom a csomagomat.. :F :Y

DIGI 500 ról 1000-re

(#15525) vzoli1987

vzoli1987
(fanatikus tag)

A coinokat az adott napra 9 órakor lehet felhasználni? Meg hogy szerencse kell hozzáá? Kb mindig azt látom hogy "left" magyarán elfogyott

Huawei P9 Standard Edition | EVA-L09 EMUI 5 | TP-Link WDR4300 (openwrt CC) | rooted // Samsung Smart TV UE40F5300 (SamyGo rooted) // VU+ DUO 2 Kodi 17.6 Krypton :)

(#15526) hzsolee

hzsolee
(senior tag)

Ez a vám előtt van igaz?

2016.12.20. 13:07 - Arrival at Destination Post (Country: HU)
2016.12.27. 10:16 - Küldemény információ : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016.12.27. 10:16 - Arrival at Processing Center , HU

A "belföldi feldolgozásra továbbitva" szokott a "célországba megérkezett" után lenni :(

(#15527) V/ válasza hzsolee (#15526) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Attól függ hogy hol nézed ezt, de ez a helyi posta is lehet.

(#15528) hzsolee válasza V/ (#15527) üzenetére

hzsolee
(senior tag)

Trackchecker mobile app írja. A helyi posta nem szokott benne lenni, csak a végén, hogy regisztrálták az átvételt. Mondjuk dátum, idő egyezik a célországba megérkezettel. Akkor valszeg ugyanazt jelenti. Amúgy sg post. Nem volt még ilyen csomagom.

[ Szerkesztve ]

(#15529) malisonX

malisonX
(fanatikus tag)

Ha osztrák postával rendelek valamit, az mindig fixen kikerüli a vámot, vagy csak baromi nagy szerencsém volt? Egy 32000Ft-os autórádiót rendeltem Kínából. Amíg el nem érte az osztrákokat, addig a 4px oldalán, utána pedig összes nyomkövető oldalon tudtam követni.(AT végű követési számmal) Egyik oldalon sem látszik, hogy a vám közelében járt volna a csomag. Miután beérkezett Magyarországra, 2 nappal később már ki is hozták. Egy darab kínai felirat sincs rajta, sőt, olyan mintha egy osztrák címről küldték volna.

(#15530) V/ válasza malisonX (#15529) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Benézték, nem kerüli el a vámot, mert még az EU-s csomagok is Posta Nemzetközi Kicserélő Központba futnak be és onnan viszik tovább, csak ott is emberek dolgoznak. Szerencséd volt.
Gondolom a nyomkövetési szám csak rajta volt, azt bepötyögve azért ki tudják deríteni, hogy nem osztrákiából indult eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#15531) Mr.Pentele

Mr.Pentele
(újonc)

Sziasztok! Ali Standard shipping LP kezdetű TN-nel (utána sok szám) Követhető nemzetközileg?

(#15532) A texasi válasza Mr.Pentele (#15531) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Sajnos nem!
:(

(#15533) Mr.Pentele válasza A texasi (#15532) üzenetére

Mr.Pentele
(újonc)

Ajándékba küldi nekem azt a csomagot ezért adta meg, a követési számot amihez az ali-nál volt tracking írva a szállítási módnál hogy aviable!

(#15534) A texasi válasza Mr.Pentele (#15533) üzenetére

A texasi
(senior tag)

2betű9szám2betű formátumú
a követhető, nemzetközi, regisztrált
postai küldemény.

(#15535) Juditta_56 válasza Mr.Pentele (#15533) üzenetére

Juditta_56
(fanatikus tag)

A Trackitonline-on nézegetheted, ha az megnyugtat Téged :P :
Pl. : LP00065813038914:

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#15536) kinder93

kinder93
(tag)

"Your payment is declined"
Mi lehet szerintetek a probléma?
Erste, Maestro
Várjak, esetleg forduljak a bankhoz?

(#15537) Mr.Pentele

Mr.Pentele
(újonc)

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Pár centes termék van benne szóval nem olyam lényeges a követés!

(#15538) V/ válasza kinder93 (#15536) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Maestro hitelesítési gond probálm meg később vagy mobil kliens

(#15539) kinder93 válasza V/ (#15538) üzenetére

kinder93
(tag)

Most már ezt írja ki:
There is an information error with your payment.

(#15540) SP!T

SP!T
(PH! addikt)

Szerintem rekordot döntök. Több mindent rendeltem Ali-ról. Van ami 3, 4, 5 hét alatt jött meg. De van egy, amit China Post Registered Air Mail-el kértem, mert fontos volt az érkezése. Na ez az egyetlen ami nem érkezett be Nov 11-óta. Tehát már 7 hete várom.

Az track szám alapján célországba elküldve Nov 23-án. Azóta semmi. Posta nem veszi fel a telefont. Van értelme egyáltalán ott érdeklődnöm személyesen? Vagy mivel trackinges mindenképp kihozzák, tehát biztos nem a magyar posta akarja kikölteni, mint egy strucc tojást?

Legközelebb biztos nem fizetek pluszt az airmail-ért.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#15541) Norbi29 válasza SP!T (#15540) üzenetére

Norbi29
(kvázi-tag)

Az én csomagon okt 26-óta van úton.dec 22-én érkezett be az országba.,dec 27én hajnali 3kor belföldi feldolgozásra továbbítva. 1 nap alatt itt szokott lenni.
Postán maradó csomagként szoktam kérni a szállítást
A posta vezetője elég lusta,mert nem szokta bevinni a rendszerbe,hogy ott a csomag. Az előbb bementem,de semmi.

(#15542) Gabesz1019 válasza SP!T (#15540) üzenetére

Gabesz1019
(senior tag)

Nekem 2 telefontok kavarog valahol. Október 31.-én rendeltem China Post Ordinary Small Packet Plus-al. 5 nap múlva letelik a 60 nap. Írtam az eladónak, hogy nézzen utána, hogy mi van, de úgy látom disputeot kell nyitnom, mert nem nagyon válaszol.

(#15543) tobias40 válasza Norbi29 (#15541) üzenetére

tobias40
(PH! addikt)

"Postán maradó csomagként szoktam kérni a szállítást" ezt hol tudod megadni,beállítani?
Vagy megbeszélted a postásokkal?
Sokszor én sem vagyok itthon és ilyenkor jobb megoldás lehet a postán való átvétel,amikor nincs aláírás arról beszélek! :K

(#15544) Norbi29 válasza tobias40 (#15543) üzenetére

Norbi29
(kvázi-tag)

Szállítási címnek ezt szoktam megadni:

POSTAN MARADO CSOMAG
1015 Budapest Kukutyin utca 22222--->ami egy postahivatal címe+a nevem

Kizárólag TN számmal feladott csomagoknál érdemes így csinálni,mivel ha nincs TN szám,nem tudod mikor érkezik oda.és természetesen csak a Magyar Posta által szállított csomagoknál működik.Futár esetén nem veszik át

(#15545) tobias40 válasza Norbi29 (#15544) üzenetére

tobias40
(PH! addikt)

Értem,pont annál lenne ez jó megoldás ahol nem kell aláírni és vagy ott hagyják vagy nem mert utána nehéz bizonyítani hogy megkaptad-e..
Az aláírósnál úgyis hagynak egy értesítőt hogy csomag érkezett,menj be a postára.
Ez lenne jó a nem aláírós csomagoknál és akkor be kellene menni a postára és ott már vmit úgyis aláíratnak hogy felvetted a csomagot! :C

(#15546) Flashget válasza szoszo75 (#15524) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

én meg 11.11 óta mit nyertem? :)

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#15547) Flashget válasza SP!T (#15540) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

ugyanez van velem is..egyszerre kapjuk majd meg...vagy nem a csomagokat ;)

Van valami jelentése az első két betünek ha a vége CN?
RJ - erre várok
RF - ezek megjöttek

RR eleje AT végű - megjött

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#15548) Samus

Samus
(PH! addikt)

KB. egy hete szólt az app fizetésnél, hogy írjam be újból a kártyaadataimat. Megnéztem, mindent jónak találtam (nem változtattam semmin), vissza a fizetési felületre, és megint ugyanaz a szöveg. Ha azt mondom, mégse, akkor simán fizet.

Azóta minden vásárlásnál jön az értesítés. Minden alkalommal "mégse", és már megy is a dolog.

Mit kellene csinálnom? Eltávolítani a kártyát, és újra hozzáadni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15549) tobias40 válasza Samus (#15548) üzenetére

tobias40
(PH! addikt)

Nálam is ez a helyzet de nem foglalkozom vele,nyomok egy mégse-t és ennyi! :C

(#15550) sparkifli

sparkifli
(újonc)

Sziasztok! Koszonom a segitseget a multkori kollegiumos uggyel kapcsolatban.
Minden csomagom megerkezett a mai nappal bezarolag, holnap megyek atvenni oket.
RF,RS es RR csomagok voltak ha ez valakinek segit, illetve az osszes belfoldi feldolgozasra fordult meg az unnepek elott. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.